Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Colgate-Palmolive


kategoria:

Higiena jamy ustnej


Pojemność: 75 ml/g
Autor: Klaudia Osińska
Ocena:
3 oceny

Cena: 8,99 zł
Opis produktu

Elmex Junior, Pasta do zębów z aminofluorkiem dla dzieci 6-12 lat

Pasta do zębów z aminofluorkiem Elmex Junior jest przeznaczona dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat. Pasta zawiera wysokoaktywny aminofluorek, który utwardza szkliwo nowo wyrżniętych zębów stałych i uodparnia je na ataki kwasów.
Podwyższone stężenie fluoru czyni proces mineralizacji szkliwa bardziej skutecznym, dzięki czemu zęby dziecka stają się odporne na próchnicę. Pasta do zębów Elmex Junior zapewnia skuteczną i długotrwałą ochronę przed próchnicą dla wyrzynających się zębów stałych, a jej łagodny smak pasty nie zniechęca dziecka do szczotkowania.

Gdzie można kupić: sklep internetowy Junior
Oceny użytkowników produktu 

Elmex Junior, Pasta do zębów z aminofluorkiem dla dzieci 6-12 lat

 (3)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Anna  Maria LEMAN
Anna Maria LEMAN

2017-11-12 17:54

Pasta do zębów

Pasta do zębów Elmex Junior zawiera wysokoaktywny aminofluorek, który utwardza szkliwo nowo wyrżniętych zębów stałych i uodparnia je na ataki kwasów. Pasta do zębów Elmex Junior zapewnia skuteczną i długotrwałą ochronę przed próchnicą dla wyrzynających się zębów stałych.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Klaudia Osińska
Klaudia Osińska

2017-09-14 10:41

super

Bardzo dobra pasta do zębów z aminofluorkiem dla dzieci 6-12 lat. Dziecko chętnie myje nią zęby bo jest przyjemna w smaku. Warto ją kupować bo jest całkiem wydajna i najlepsza dla dziecka. Polecam ten produkt

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
anna trochimczyk
anna trochimczyk

2017-09-13 17:23

na 5!

Pastę Elmex Junior dostaliśmy w próbce od pani stomatolog. Córka bardzo chętnie myła nią zęby więc kupiliśmy większą, Pasta wydajna, nie pieni się za bardzo, w smaku chyba całkiem przyjemna bo córka jej nie wypluwa i nie krzywi się jak to było przy innej paście która "gryzła ją w język", Minusem jest cena bo jednak jest to jedna z droższych past dla dzieci, nie mniej jakość kosztuje...

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?