Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Mead Johnson Nutrition


kategoria:

Mleka następne


Pojemność: 400 g ml/g
Autor: Monika Karbarczyk
Ocena:
0 ocen

Cena: 34,49 zł
Opis produktu

Enfamil Premium A.R. 2, Mleko wstępnie zagęszczone

Enfamil Premium A.R. 2 jest mlekiem wstępnie zagęszczonym przeznaczonym dla niekarmionych piersią niemowląt z tendencją do ulewań. Enfamil Premium A.R. 2 może być stosowany u niemowląt od 6. miesiąca życia. 
Składnikiem zagęszczającym w Enfamil Premium A.R. 2 jest unikalna skrobia ryżowa, bogata w amylopektynę. Dzięki temu, mleko jest płynne w butelce (tak jak inne mleka dla niemowląt), a zagęszcza się dopiero w kwaśnym środowisku żołądka. 
Skład mleka stanowi unikalna mieszanka wielonienasyconych długołańcuchowych kwasów tłuszczowych z odpowiednim poziomem DHA (szczególny rodzaj kwasu omega-3). DHA występuje naturalnie w mleku matki, wspomaga kompletne i zbilansowane żywienie. 
Mleko  Enfamil Premium A.R. 2 dostarcza wszystkich składników odżywczych zgodnie z wymaganiami, niezbędnych do prawidłowego wzrostu i rozwoju niemowlęcia. Nie należy zmieniać stosowanej mieszanki ani wprowadzać pożywienia uzupełniającego bez konsultacji z lekarzem. Produkt nie jest przeznaczony do żywienia pozajelitowego. Produkt dostępny w puszkach 400 g.

Ważne! Enfamil Premium AR 2, dietetyczny środek specjalnego przeznaczenia medycznego, musi być stosowane pod kontrolą lekarza. Karmienie piersią jest najlepszym sposobem żywienia niemowląt. Karmienie sztuczne powinno następować w przypadku, gdy karmienie piersią jest niemożliwe lub utrudnione. 

Gdzie można kupić: apteka internetowa aptekagemini.pl
Oceny użytkowników produktu 

Enfamil Premium A.R. 2, Mleko wstępnie zagęszczone

 (0)

Jeszcze nikt nie dodał oceny o tym produkcie.

Zaloguj się i dodaj opinię
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?