Babyonline.pl
 
 
Rozwiń menu
producent:

Mead Johnson Nutrition


kategoria:

Mleka powyżej 1. roku życia dziecka


Pojemność: 800 g ml/g
Autor: Monika Karbarczyk
Ocena:
2 oceny

Cena: 53,99 zł
Opis produktu

Enfamil Premium 3, Mleko modyfikowane

Enfamil Premium 3 to mleko modyfikowane dla dziecin powyżej 1. roku życia. Zawiera ono specjalną mieszankę składników odżywczych, takich jak kwas ALA (α-linolenowy), wapń, żelazo, cynk i witaminy, zapewniając prawidłowe żywienie, odpowiedniejsze niż mleko krowie. 
Zawarte w mleku kwas ALA (α-linolenowy) jest ważny dla rozwoju mózgu i tkanek nerwowych. Żelazo przyczynia się do prawidłowego rozwoju funkcji poznawczych dziecka i wspomaga jego system immunologiczny. Wapń potrzebny jest do prawidłowego rozwoju kości i zębów, a cynk niezbędny dla prawidłowego wzrostu. Mleko zawiera również witaminę C, która jest niezbędna dla systemu odpornościowego oraz witaminę D, która odpowiedzialna za mocne kości. 
Opakowanie należy przechowywać w suchym miejscu w temperaturze 15-25°C. Po każdym użyciu foliowa torebka powinna być szczelnie zamknięta. Zawartość otwartego opakowania foliowego powinna być zużyta w ciągu 1 miesiąca.

Ważne! Enfamil Premium 3, mleko modyfikowane. Karmienie piersią jest najlepszym sposobem żywienia niemowląt. Karmienie sztuczne powinno następować w przypadku, gdy karmienie piersią jest niemożliwe lub utrudnione.

Enfamil Premium 3 jest dostępny w trzech opakowaniach 400 g, 800 g oraz 1200 g.

Gdzie można kupić: sklep internetowy aptekagemini.pl
Oceny użytkowników produktu 

Enfamil Premium 3, Mleko modyfikowane

 (2)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Justyna
Justyna

2017-01-01 10:37

chyba najlepsze

Helka pije to mleko już od dłuższego czasu. Żelazo, wapń, cynk, witaminy, kwas ala 9 tak bardzo potrzebny dla rozwoju mózgu) to dla niej doskonałe składniki. Mała dobrze się rozwija a do tego bardzo lubi to mleko

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Dorota225
Dorota225

2016-11-14 23:57

Bardzo dobre

Jestem bardzo zadowolona. Rok karmiłam córkę piersią, potem przeszłam na to mleko. Bałam się problemów z zaparciami po zmianie, ale nic podobnego nie miało miejsca, na szczęście. Mleko jest łatwe w przygotowaniu, dobrze się miesza, nie powstają żadne grudki. Córce smakuje i chętnie je pije. Prawidłowo przybiera na wadze. Jestem zadowolona.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?