Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Mead Johnson Nutrition


kategoria:

Mleka powyżej 1. roku życia dziecka


Pojemność: 800 g ml/g
Autor: Monika Karbarczyk
Ocena:
5 ocen

Cena: 53,99 zł
Opis produktu

Enfamil Premium 3, Mleko modyfikowane

Enfamil Premium 3 to mleko modyfikowane dla dziecin powyżej 1. roku życia. Zawiera ono specjalną mieszankę składników odżywczych, takich jak kwas ALA (α-linolenowy), wapń, żelazo, cynk i witaminy, zapewniając prawidłowe żywienie, odpowiedniejsze niż mleko krowie. 
Zawarte w mleku kwas ALA (α-linolenowy) jest ważny dla rozwoju mózgu i tkanek nerwowych. Żelazo przyczynia się do prawidłowego rozwoju funkcji poznawczych dziecka i wspomaga jego system immunologiczny. Wapń potrzebny jest do prawidłowego rozwoju kości i zębów, a cynk niezbędny dla prawidłowego wzrostu. Mleko zawiera również witaminę C, która jest niezbędna dla systemu odpornościowego oraz witaminę D, która odpowiedzialna za mocne kości. 
Opakowanie należy przechowywać w suchym miejscu w temperaturze 15-25°C. Po każdym użyciu foliowa torebka powinna być szczelnie zamknięta. Zawartość otwartego opakowania foliowego powinna być zużyta w ciągu 1 miesiąca.

Ważne! Enfamil Premium 3, mleko modyfikowane. Karmienie piersią jest najlepszym sposobem żywienia niemowląt. Karmienie sztuczne powinno następować w przypadku, gdy karmienie piersią jest niemożliwe lub utrudnione.

Enfamil Premium 3 jest dostępny w trzech opakowaniach 400 g, 800 g oraz 1200 g.

Gdzie można kupić: sklep internetowy aptekagemini.pl
Oceny użytkowników produktu 

Enfamil Premium 3, Mleko modyfikowane

 (5)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Agnieszka Koneczna
Agnieszka Koneczna

2017-08-05 08:23

Najlepsze

Moim zdaniem najlepsze mleko Jakie jest dostępne na naszym rynku. Każde moje dziecko bardzo chętnie piło to mleko a jego skład jest bardzo podobny do składu mleka matki. Jedynym minusem który można zarzucić jest dość wysoka cena i czasami brak jest zatowarowaniu w mniejszych miejscowościach. Ogólnie jestem bardzo zadowolona z tego mleko i polecam każdemu dziecku

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Ewelina Gruca
Ewelina Gruca

2017-04-26 17:11

Pyszne mleko

Mleko ma świetny skład. Jest pożywne i dostarcza dziecku to co najlepsze. Nie powoduje uczuleń ani wzdęć. Dziecko po nim na długo jest najedzone. Jest łatwe i szybkie do przygotowania. Dobrze się miesza z wodą , nie tworzą się grudki.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Magdalena Seweryn
Magdalena Seweryn

2017-04-19 17:02

polecam

Mleko Enfamil Premium 3 to zbiór potrzebnych witamin dla prawidłowego rozwoju malucha. Mleko łatwe do przygotowania, nie ma problemu z dostępnością. bardzo dobre w smaku dzięki temu dziecko chętnie pije. Bardzo dobre mleko modyfikowane dla dziecka.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Justyna
Justyna

2017-01-01 10:37

chyba najlepsze

Helka pije to mleko już od dłuższego czasu. Żelazo, wapń, cynk, witaminy, kwas ala 9 tak bardzo potrzebny dla rozwoju mózgu) to dla niej doskonałe składniki. Mała dobrze się rozwija a do tego bardzo lubi to mleko

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Dorota225
Dorota225

2016-11-14 23:57

Bardzo dobre

Jestem bardzo zadowolona. Rok karmiłam córkę piersią, potem przeszłam na to mleko. Bałam się problemów z zaparciami po zmianie, ale nic podobnego nie miało miejsca, na szczęście. Mleko jest łatwe w przygotowaniu, dobrze się miesza, nie powstają żadne grudki. Córce smakuje i chętnie je pije. Prawidłowo przybiera na wadze. Jestem zadowolona.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?