Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Mead Johnson Nutrition


kategoria:

Mleka początkowe


Pojemność: 800 g ml/g
Ocena:
5 ocen

Cena: 53,99 zł
Opis produktu

Enfamil Premium 1, Mleko początkowe

Mleko początkowe Enfamil Premium 1 jest przeznaczone dla niemowląt, które z różnych przyczyn nie mogą być karmione piersią. Może ono stanowić jedyne źródło pożywienia od momentu urodzin do 6. miesiąca życia.
Mleko Enfamil Premium 1 zawiera unikatową mieszankę skadników, takich jak: DHA, ALA, GOS i nukleotydy. Mieszanka ta zaspakaja potrzeby żywieniowe dziecka w pierwszych miesiącach życia.  
Zawarty w mleku kwas dokozaheksaenowy (DHA - szczególny rodzaj kwasu omega-3), występuje naturalnie w mleku matki, wspomaga kompleksowe i zbilansowane żywienie. Oligosacharydy są specjalnym rodzajem węglowodanów. Enfamil Premium 1 zawiera cztery najistotniejsze nukleotydy w ilości naturalnie występującej w mleku matki. 
Zapytaj swojego lekarza o rolę jaką odgrywają kwas DHA, prebiotyki i nukleotydy.  

Mleko początkowe jest dostępne w opakowaniach 400 g, 800 g oraz 1200 g.

Ważne! Enfamil Premium 1 – Karmienie piersią jest najlepszym sposobem żywienia i zapewnia najwięcej korzyści Twojemu dziecku. Karmienie sztuczne powinno następować w przypadku, gdy karmienie piersią jest niemożliwe lub utrudnione. Aby osiągnąć najlepsze efekty należy dbać o zdrową dietę w czasie ciąży i po urodzeniu dziecka. Nie należy decydować się na nieuzasadnione dokarmianie. Karmienie butelką może powodować osłabienie laktacji. Niewłaściwe żywienie lub metoda karmienia może prowadzić do niedoborów składników odżywczych i zaburzać prawidłowy rozwój niemowlęcia.

Gdzie można kupić: apteka internetowa aptekagemini.pl
Oceny użytkowników produktu 

Enfamil Premium 1, Mleko początkowe

 (5)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Ewelina Sobczak
Ewelina Sobczak

2015-08-10 15:05

bardzo dobre mleko

Bardzo dobre mleko. U mojego syna nie powodowało zaparć, biegunek, kolek, syn również nie ulewał, tak jak po wcześniejszym mleku. Cena dość wysoka w porównaniu z ogólnodostępnymi, ale warto zainwestować w nie, jeśli dziecko po innych MM ma problemy z brzuszkiem
Minusem 1 jest dość długi czas rozpuszczania, ale to chyba jedyny mankament jaki udało nam się znaleźć

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Małgorzata Ściborowska
Małgorzata Ściborowska

2015-06-29 18:36

promowane i dobre

wszedzie widac promocje tegoz mleka, a z musu musialam zakupic i trafilo wlasnie na Enfamil i sie nie zawiodlam; ma mnostwo witamin, mineralow i waznych zwiazkow dla dzieciatka; nie powoduje alergii, kolek, jest dobrze tolerowane przez brzuszek maluszka; łatwo sie przygotowuje, nie ma problemuz rozmieszaniem mieszanki; nie jest najtansze ale na prawde warto je zakupic dobry produkt i sie nie martwic niz biegac i szukac po półkach wlasciewego w stresie ;

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Ewelina Rybicka
Ewelina Rybicka

2015-02-07 14:45

mleko

Ani dobre , ani złe , posiada wartości odżywcze jak każde inne . Próbowaliśmy wszystkich dostępnych do kupienia mlek na terenie polski i wielu dostępnych wyłącznie w Europie zachodniej . Jak dla mnie wszystkie są jednakowe , jedynie różnią je dwie rzeczy : producent i cena na opakowaniu . Cena rozsądna , ale puszka szybko się kończy .

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Katarzyna Bizowska
Katarzyna Bizowska

2014-12-01 13:09

Polecane jak najlepsze.

Mleko w aptekach stacjonarnych lub Rossmannie nie jest tanie, dlatego opłaca się kupować je przez internet. Ma łagodny smak i przyjemny zapach, bardzo smakuje mojej córeczce. Nie ma po nim bólów brzuszka ani wzdęć. zawarty w mleku Lipil dobrze wpływa na wzrok, moja córka widzi z bardzo dużej odległości jak na swój wiek.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Iza Szulwic
Iza Szulwic

2014-09-20 16:17

Średnio polecam

Mleko to było bardzo mocno promowane jak byłam w ciazy, jest łatwo dostepne ale dosc drogie, ma bardzo duzo witamin i wysokiej jakosci składników polecane dla dzieci ktore nie pija mleka matki, ale mojemu dziecku to mleko nie smakowało i przerzucilismy sie na inne. Ale nie powodowało zadnych alergii czy podraznien

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?