Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Baby Design


kategoria:

Wózki wielofunkcyjne


Ocena:
2 oceny

Cena: 1200 zł
Opis produktu

Espiro, Wózek wielofunkcyjny Vector

Wózek zbudowany został na ultralekkiej czterokołowej konstrukcji z bardzo mocnego aluminium. Ustawienie ramy i dobór kół pozwala nie tylko manewrować wózkiem w ciasnym otoczeniu, ale również pokonywać z łatwością znaczne nierówności terenu. Vector z pompowanymi tylnymi kołami zawsze gwarantuje dziecku komfortową podróż. Możliwość ustawienia siedziska spacerówki tyłem lub przodem do kierunku jazdy. Możliwość zamontowania fotelików samochodowych Neo oraz Cabrio Fix firmy Maxi Cosi za pomocą adapterów.
Oceny użytkowników produktu 

Espiro, Wózek wielofunkcyjny Vector

 (2)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Ewelina Rybicka
Ewelina Rybicka

2015-02-13 19:35

wózek

Bardzo solidny i porządnie wykonany wózek wielofunkcyjny . Idealny zarówno dla maluszka , jak i trochę większego dziecka . Stonowana , nie krzykliwa kolorystyka idealnie się prezentuje w każdej sytuacji i otoczeniu . Wózek godny polecenia dla nowoczesnych rodziców .

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Marta
Marta

2014-11-11 21:18

Bardzo wygodny wózek

Wózek ten dostałam od siostry. Ogromną zaletą jest jego wielofunkcyjność. Konstrukcja stabilna. Koła wraz z konstrukcją składają się w prosty sposób. Są w miarę lekkie. Wózek jest zwrotny i dobrze się go prowadzi. Ma regulowaną wysokość rączki. Wszystkie elementy wózka są wygodne dla dziecka i wykonane z bardzo trwałego materiału w pięknej kolorystyce (zawierają elementy odblaskowe). Możliwość umieszczenia fotelika w spacerówce przodem lub tyłem do kierunku jazdy. Do tego dołączony nie duży ale pojemny plecaczek. Wózek jednym słowem na dłuższy czas. Polecam

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?