Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Eukacja teatralna w Lubniewicach

| aktualizacja: 07.10.2011 | 0
separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(0)
logo, Gminnym Ośrodku Kultury "Pod Morwą" w Lubniewicach
fot. Gminnym Ośrodku Kultury "Pod Morwą" w Lubniewicach
Gminny Ośrodek Kultury „Pod Morwą” zaprasza na cykl zajęć z zakresu edukacji teatralnej, które wychodzą naprzeciw różnorodnym potrzebom dzieci.
Przede wszystkim edukacja teatralna umożliwia realizację wychowania estetycznego, ponieważ wychowuje późniejszego odbiorcę teatralnego, który będzie odczuwał potrzebę kontaktu z teatrem. 
27 września, o godz. 11:40 w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury „Pod Morwą” dzieci obejrzały przedstawienie teatralne pt. „Żółw i Zając”. To pełna humoru historia powolnego Żółwika Bogdanka, który postanowił zmierzyć się w wyścigu ze sprytnym i bardzo szybkim Zającem.
Adaptacja sceniczna wiersza dla dzieci została ubarwiona zabawnymi dialogami i charakterystycznymi postaciami zwierząt, np. Sroka Krysia – artystka leśna, Miś Śpioch, czy Lis Zenon – leśny menedżer. 
Sztuka teatralna jest zawsze z radością przyjmowana przez małe dzieci. Tak było i tym razem. Ukazuje sytuacje i zdarzenia, których w codziennym życiu dzieci same nie potrafią dostrzec. Zapraszamy na kolejne przedstawienia.

więcej »
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?