Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Europiknik w Myślęcinku

aktualizacja: 25.07.2011 | 0
separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(0)
wydarzenia
23. 07. 2011r., godz. 11. Zabawa dla całej rodziny ze sportem i Unią Europejską w roli głównej- tak zapowiada się sobotnia impreza w Myślęcinku.
Europiknik ruszy o godzinie 11, 23 lipca na starych terenach wystawienniczych w okolicy stawów myślęcińskich. Od tej pory na chętnych czeka moc atrakcji promujących ideę zdrowego trybu życia i wpisujących się w trwającą właśnie prezydencję Polski w Unii Europejskiej. Jedną z nich będzie „Bieg po buty”. Dosłownie każdy ma szansę wygrać talon na markowe obuwie za 300 zł, a także inne cenne nagrody ufundowane przez Decathlon. Zawodnicy wystartują w dwóch grupach- dorośli i dzieci. Bieg to świetna okazja do zachęcenia nawet tych opornych do codziennego ruchu. Start o godz. 12.30 przy Restauracji Parkowej.

Kolejną z atrakcji ma być wielki mecz pomiędzy uczniami Szkoły Podstawowej nr 46 im. Unii Europejskiej z bydgoskimi dziennikarzami. Na tę część programu zapraszamy o godz. 12.

Europiknik to impreza dla całej rodziny. Kiedy dzieci będą bawić się na urządzeniach przeniesionych specjalnie z Parku Rozrywki (od godz. 11 do 14 za darmo) czy oglądać zwierzęta w minizoo, mamy w tym czasie mogą przyjrzeć się pokazowi fitness, skorzystać z instruktażu nordic walking czy po prostu poleżeć sobie na kocach. Dodatkowo przez cały dzień dla każdego otwarte będą drzwi miasteczka sportowego Decathlonu, gdzie za darmo będzie można wypróbować urządzenia sportowe i zagrać w różne gry. Dla panów przygotowaliśmy gokarty, pokazy rycerskie, ściankę wspinaczkową i wiele innych atrakcji.
Piknik potrwa do godziny 17.
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?