Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Fabryka dziecięcych marzeń - spektakl dla dzieci, 24.02, Wodzisław

aktualizacja: 21.02.2013 | 0

Niedzielne popołudnie to doskonały czas na spędzenie chwili z całą rodziną. Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(0)
wck logo
Tym, którym brak pomysłów, WCK proponuje teatr. 24 lutego o godz. 16:00 odbędzie się spektakl w wykonaniu aktorów Teatru Prym-Art z Rudy Śląskiej.
 
Teatr uczy, bawi i wychowuje. To prawda stara jak świat. Dlatego też Wodzisławskie Centrum Kultury w każdą ostatnią niedzielę miesiąca zaprasza na przedstawienia dla dzieci i dorosłych. Bilet na spektakl pt. „Fabryka dziecięcych marzeń” kosztuje 10 zł. Częstymi gośćmi WCK są grupy z Krakowa, Wrocławia, Łodzi, dużą popularnością cieszą się również spektakle Teatru Rodzicielskiego z Rybnika – Boguszowic oraz teatry dziecięce "FIK-MIK", "Supełek" z Rybnika . Dom Kultury zawsze dba, by dobór repertuaru był adekwatny do wieku widza oraz o to, by prezentował wysoki poziom artystyczny. „Rodzinne Spotkania z Teatrem” mają przyczynić się do upowszechnienia sztuki teatralnej wśród dzieci. Są także doskonałą propozycją spędzenia niedzielnego popołudnia dla całej rodziny.
 
Regulamin rezerwacji i zakupu biletów jest do pobrania na stronie www.wck.wodzislaw.pl
 
Rezerwacje biletów należy odebrać najpóźniej na tydzień przed imprezą. W przeciwnym wypadku zostaną anulowane automatycznie przez system.
 
Bilety można rezerwować pod nr tel. (32)4554855 lub osobiście w sekretariacie WCK, codziennie od pon. do pi. od 8:00 do 16:00, wt. 8:00 do 20:00. Sprzedaż biletów odbywa się w kasie WCK, za pośrednictwem internetowej sprzedaży <biletomaniawck.pl> 

Bądź na bieżąco z wydarzeniami kulturalnymi w twoim mieście
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?