Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Familia do kwadratu

| aktualizacja: 02.09.2011 | 0

Dozwolone od lat 4. Dla (i na) najmłodszych Dział Edukacji otwarty jest zawsze. Szczególnie zapraszamy w soboty, do ms2, ul. Ogrodowa 19 w Łodzi na dwa cykle warsztatów.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(0)
logo Muzeum Sztuki w Łodzi
Familia do kwadratu to spotkania dla całej rodziny. Co tydzień w soboty o g. 11:11 na półtorej godziny z małych i dużych tworzą się dwuosobowe zespoły, które mierzą się ze sztuką współczesną. Warsztaty skonstruowane są specjalnie w taki sposób, by dzieci, wnuki, siostrzenice czy bratankowie mogli pomóc rodzicom, dziadkom, ciociom i stryjkom (nawet starszemu rodzeństwu) w najróżniejszych zadaniach. Scenariusze cyklu „Familia do kwadratu” pomyślane są dla dzieci w wieku od 4 do 6 lat.

Pół kwadrata małolata to warsztaty tylko dla dzieci, którym nie straszna jest ani sztuka współczesna, ani półtorej godziny bez mamy czy taty. Bo na te spotkania w soboty o g. 13:13 dorosłym „wstęp wzbroniony” – w końcu najmłodsi też muszą odpocząć od ciągłej opieki. Warsztaty w cyklu „Pół kwadrata małolata” przygotowane są specjalnie dla dzieci w wieku 7-9 lat. A dorośli w tym samym czasie zapraszani są na popularne wykłady „Kwadratura koła” – cykl o poważnych problemach nie zawsze na poważnie.

więcej »
 
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?