Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Niezwykła rozrywka dla dzieci na Farmie Iluzji

| aktualizacja: 10.05.2017 | 0

Będąc rodzicem trzeba mieć na uwadze ciągły rozwój dziecka i jego potrzeby. Dlatego, też zabawa powinna być połączona z nauką. Nie jest to takie trudne, zwłaszcza gdy możemy wybrać się na Farmę Iluzji.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(1)

Farma Iluzji to cudowne miejsce. Położone jest w Mościskach, między Warszawą a Lublinem. W parku edukacji i rozrywki nie można wierzyć zmysłom, ponieważ iluzja jest tam wszechobecna. Widać to chociażby w Latającej Chacie Tajemnic, gdzie testowany jest nasz błędnik poprzez łamanie prawa grawitacji. Przy Lewitującym kranie natomiast zaczynamy mieć problemy ze wzrokiem widząc wodę lejącą się znikąd, ale na tym nie koniec.

To pewne, że na Farmie Iluzji nie sposób jest się nudzić. Można nawet zostać na chwilę górnikiem i poznać Tajemnicę opuszczonej kopalni zjeżdżając w jej czarną czeluść windą górniczą. Gdyby ktoś się zmęczył, to może odpocząć na plaży w Karaiby na niby albo pójść do punktu gastronomicznego.
 

Farma Iluzji przyjazna maluchom

Dużym udogodnieniem na Farmie Iluzji  jest stworzony specjalnie dla mam i tatusiów pokoik do przebrania dziecka, karmienia bądź po prostu odpoczynku. Co ważne, farma jest przystosowana także na potrzeby osób niepełnosprawnych.

A kiedy już wszyscy są najedzeni i wypoczęci można zwiedzać dalej. Warto wtedy sprawdzić inne rozwijające atrakcje dla dzieci, jak choćby Lewitujące piłeczki. Poza tym, dzieciaki powinny zagrać na instrumentach z Muzycznej polany, poznać zasady fizyki w Lasku Doświadczeń oraz koniecznie zrobić sobie zdjęcie na pamiątkę w tzw. Głowie na talerzu.


 

Rodzice stają się dziećmi

Wybierając się do krainy iluzji, nie można ominąć pokoju Amesa, gdzie rodzice są mniejsi od dzieci czy do Labiryntu Luster. Trzeba też zajrzeć do Tunelu Zapomnienia!

Farma Iluzji to miejsce radosne, pełne ciekawych eksponatów i gier. Nie tylko bawi, ale i uczy, dlatego jest tak interesujące. Warto się tam wybrać, również ze względu na organizowane pokazy iluzji i animacje. To miejsce, którego długo nie da się zapomnieć.

separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?