Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Ferie dla dzieci Małego Inżyniera

| aktualizacja: 14.01.2013 | 0
separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(0)
mały inżynier
Styczeń-luty 2013r., Ferie dla dzieci Małego Inżyniera to pięciodniowy kurs zajęć, po którego ukończeniu kursant zdobywa tytuł Małego Inżyniera.
Zajęcia dla dzieci przygotowane są z niezwykłą starannością tak, aby cykl spotkań był różnorodny, zaskakujący i bardzo czytelny dla wszystkich uczestników. Atrakcje dla dzieci pozwalają na poznanie wiedzy z nauk technicznych oraz ścisłych w niebanalny sposób.

Ferie dla dzieci Mały Inżynier (ferie z robotami, ferie z eksperymentami) to przede wszystkim świetna zabawa, nauka przekazywana po przez praktykę i wiele ciekawych wyzwań, którym należy sprostać.

Każdego dnia na uczestników kursu czekają nowe zadania. Kursanci uczestniczą w edukacyjnych zabawach, zawodach i grach. Atrakcje dla dzieci motywują wszystkich uczestników, tak aby aktywnie uczestniczyli w organizowanych spotkaniach. Podczas zajęć nie ma czasu na nudę. Ferie z robotami uczą podstaw robotyki, ferie z eksperymentami kształtują praktycznie kompetencje teoretyczne nabyte uprzednio w szkole. Kursy dla dzieci realizują program pracy w dwuosobowych grupach, dobieranych wiekowo. Praca zespołowa to podstawa udanych zajęć edukacyjnych, w trakcie których kształcimy nie tylko kompetencje z nauk ścisłych, ale również umiejętności społeczne. Nad pracą małych inżynierów czuwają doświadczeni i wykwalifikowani instruktorzy, którzy dbają o merytoryczny poziom, udaną zabawę oraz bezpieczeństwo w trakcie zajęć.

Na podsumowanie cyklu zajęć mamy przyjemność gościć wszystkich rodziców, którzy będą mogli zapoznać się z całotygodniową pracą ich pociech. Mali Inżynierowie pochwalą się wykonanymi konstrukcjami, otrzymają dyplom ukończenia kursu oraz płytę ze zdjęciami z kursu. Ferie zimowe Mały Inżynier to doskonała zabawa dla wszystkich uczestników.

Zapewniamy:

- tygodniowe szkolenie z robotyki lub eksperymentów (zajęcia od poniedziałku do piątku od 8.00 do 15.00);
 - pracę w dwuosobowych grupach;
 - grupy do 16 osób;
 - opiekę wykwalifikowanych instruktorów;
 - pełne wyżywienie (drugie śniadanie, obiad, podwieczorek, przekąski oraz soki owocowe);
 - materiały dydaktyczne;
 - płytę ze zdjęciami z całego szkolenia;
 - dyplom potwierdzający ukończenie danego poziomu kursu.

Zapisy na stronie:
www.malyinzynier.pl lub 604510936
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?