Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Ferie z Disneyem w Wola Park

| aktualizacja: 31.01.2013 | 0

2-3 oraz 9-10.02.2013r., godz.13-18 Podczas ferii zimowych w Centrum Handlowym Wola Park odbędą się dla wszystkich dzieci ferie pełne atrakcji! Najmłodsi będą mogli spędzić czas ze znanymi kreskówkami Walta Disneya.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(0)
wola park
Centrum Handlowe Wola Park przygotowało dla dzieci interesujące, a zarazem edukacyjne warsztaty i konkursy. „Disney Ucz się z nami” oraz „Disney English” to wyjątkowe serie edukacyjne, które poprzez zabawę będą uczyć i bawić wraz z ulubionymi postaciami Disneya. Nauka języka angielskiego czy matematyki poprzez zabawę jest przyjemniejsza i łatwiejsza, a wspólne zajęcia sprawnościowe i kreatywne wpłynął na aktywność i współpracę w grupie. Kubuś Puchatek, Myszka Miki i Zygzak McQueen to tylko niektórzy z ulubieńców najmłodszych, którzy będą bohaterami wyjątkowych weekendów w Wola Parku.
 
2 i 3 lutego od godziny 13 dzieci będą mogły pobawić się w Kubusiowym kąciku, wziąć udział w warsztatach artystycznych małej Księżniczki, czy dołączyć do Klubu Myszki Miki. W programie zaplanowany jest konkurs sprawnościowy – wielki wyścig Zygzaka McQueena - znanej z kreskówek, sympatycznej wyścigówki.
 
9 i 10 lutego najmłodsi będą mogli uczestniczyć w nauce języka  angielskiego – poznają między innymi słowa określające kolory i kształty, a także zgłębią tajniki tańca i wezmą udział w warsztatach tańca oraz warsztatach ,,Let’s sing” – śpiewaj z Myszką Miki!
 
W każdy weekend odbędą się konkursy z atrakcyjnymi nagrodami oraz zabawa na stanowiskach multimedialnych. Dla najmłodszych zostanie przygotowany kącik plastyczny oraz kolorowy plac zabaw.
 
Ferie z Disneyem w Wola Park  - zapraszamy do wspólnej zabawy!
 
Centrum Handlowe Wola Park
ul. Górczewska 124
01-460 Warszawa
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?