Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Festiwal gier i zabaw

| aktualizacja: 01.09.2011 | 0
separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(0)
wydarzenia
fot. Łazienki Królewskie w Warszawie
3.09.2011r., w ostatnią sobotę wakacji, w Łazienkach Królewskich odbędzie się pierwszy w Warszawie otwarty Festiwal Gier i Zabaw LOTTO I WSZYSTKO GRA
Rodzinny festiwal dla miłośników gier planszowych, logicznych i plenerowych!

Od godziny 11.00 do zmroku organizatorzy zapraszają na fascynujące spotkania ze światem gier z różnych krajów. Animatorzy chętnie wyjaśnią zasady przedstawianych gier i zadbają o to, aby wszyscy goście świetnie się bawili.

Szczególną atrakcją będą pokazy gier z Dalekiego Wschodu, m.in. go, mahjong, hanafuda, kendama, shogi i szachów koreańskich. Natomiast miłośnicy gier sprawnościowych będą mogli się sprawdzić w Carrom – bilardzie indyjskim.

W specjalnym games rooom`ie poznamy setki gier planszowych, towarzyskich, strategicznych, a nawet figurkowych. Na poszukujących wyzwań czekają turnieje szachowe i scrabble, a dla  najmłodszych przygotowano efektowne gry edukacyjne i rodzinne.

Nie zabraknie też atrakcji o charakterze historycznym – za sprawą gier  Instytutu Pamięci Narodowej przeniesiemy się się w czasy II wojny światowej i PRL-u.

Ośrodek Edukacji Muzealnej Łazienek Królewskich zaprezentuje dawne gry z epoki stanisławowskiej, a zwłaszcza popularną wówczas grę Trou Madamme.

W festiwalu będzie także uczestniczyć Totalizator Sportowy. Goście będą mogli zagrać w Lotto, Mini Lotto, Multi Multi, Jokera, Kaskadę i Keno, a bogata oferta zdrapek zapewni świetną zabawę i emocje. A fani sportów samochodowych będą mogli spróbować swych sił na symulatorze bolidu wyścigowego.

Dla uczestników przewidziano cenne nagrody.

Łazienki Królewskie przy Pałacu na Wyspie

Wstęp wolny!
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się




Zapomniałeś hasła?