Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Festiwal Shanties dla dzieci

| aktualizacja: 03.02.2012 | 0
separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(0)
szanty, kraków
10.02.2012r., godz.11.00 To barwne przedstawienia wypełnione wspólna nauką piosenek żeglarskich napisanych specjalnie dla dzieci zawierających elementy ruchowe, grupowe tańce.

Od wielu lat jednymi z najpopularniejszych koncertów Festiwalu Shanties, cieszącymi się niesłabnącym powodzeniem są Koncerty dla Dzieci. Podczas koncertu widzowie stają się prawdziwymi wilkami morskimi, uczestniczą w przygodzie jaka zdarzyć się może jedynie na wodzie.

Zapraszamy na pokład żaglowca, na wielki rejs i przygodę, podczas której wspólnie będziemy zmagać się z żywiołami! 10.02 piątek, godz. 11.00 Centrum Kultury ROTUNDA ul . Oleandry 1 Kraków

Koncert – widowisko żeglarskie dla dzieci
Scenariusz i reżyseria: zespół Klang
Opracowanie muzyczne i wykonanie zespół Klang

Koncert zespołu Klang jest muzyczną namiastką prawdziwej żeglarskiej przygody jaką można przeżyć w czasie rejsu morskiego. Dzieci w czasie koncertu słuchając i wykonując wspólnie z zespołem piosenki, poznają alfabet żeglarski- budowę żaglówki, nazwy żagli i elementy wyposażenia jachtu, a także poznają sytuacje jakie mogą się przydarzyć na morzu- sztorm, flauta czy choroba morska. Dynamiczne, pełne humoru piosenki, łatwość nawiązywania kontaktu z publicznością oraz powtarzane przez nią refreny, a także zagadki, konkursy doskonale zachęcą do czynnego udziału w koncercie zarówno małą, jak i już dorosła publiczność.

cena biletu: 18,00 zł
więcej informacji na temat programu i biletów na stronie Festiwalu Shanties »

Organizator: Krakowska Fundacja Żeglarstwa Sportu i Turystyki "HALS"
31-113 Kraków,
ul. Straszewskiego 27 II p.
tel/fax 12/423 22 36
e mail: hals@hals.krakow.pl

separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?