Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

"Fidget spinner to narzędzie szatana" – ostrzega katolicki portal

| aktualizacja: 09.06.2017 | 27

"Ta mała kolorowa zabawka to w istocie narzędzie szatana" – ostrzega katolicki portal. Czy rodzice naprawdę powinni się bać fidget spinnera? Sprawdź!

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(7)
Fidget spinner to narzędzie szatana?
fot. Fotolia
Dzieci na całym świecie oszalały na punkcie fidget spinnera – zabawki, która już teraz została okrzyknięta hitem 2017 roku. Katolickie media ostrzegają jednak przed tą, wydawałoby się, niegroźną zabawką. "To narzędzie szatana!" – grzmi "Mały Dziennik".

Fidget spinner to dzieło szatana?

"Ta mała kolorowa zabawka to w istocie narzędzie szatana. Popularna zabawka ma ukrywać cyfry 666, czyli liczbę bestii, która jest symbolem diabła. Cyfry te dostrzec można, kiedy zabawka wiruje w ręku dziecka. Rodzice musicie być świadomi – szatan indoktrynuje dzieci za pomocą tych zabawek" – czytamy w "Małym Dzienniku".

Fidget spinner dołączył do Hello Kitty, Bakuganów i kucyków Pony i znalazł się na liście zabawek zakazanych przez Kościół. Wyjaśnienie, dlaczego spinner jest "narzędziem szatana", jest równie absurdalne, jak stwierdzenie, że Harry Potter uczy dzieci przemocy i wypiera chrześcijaństwo, a klocki LEGO wprowadzają maluchy w świat ciemności i grozy. Jedynym zagrożeniem wynikającym z zabawy fidget spinnerem jest ryzyko skaleczenia się lub zadławienia małymi elementami zabawki.

Spinner może wyrządzić dziecku krzywdę?

Pisaliśmy o 10-letniej Britton, która zadławiła się częścią fidget spinnera. Mama dziewczynki w porę zareagowała i lekarzom udało się usunąć część zabawki z przełyku. Jeśli 10-letnie dziecko celowo wkłada do buzi część zabawki, równie dobrze może to zrobić o wiele młodszy maluch – rodzice powinni mieć tego świadomość. Czy fidget spinner może być niebezpieczny? Tak, jeśli dziecko nie korzysta z niego zgodnie z jego przeznaczeniem. Czy jest dziełem szatana? Na to pytanie każdy rodzic powinien sam sobie odpowiedzieć...

Zobacz także: Fidget spinner – świat oszalał na punkcie tej zabawki!

Źródło: malydziennik.pl
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (27)
avatar

Kasia
Kasia | 2017-07-10 10:24 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

a dla mnie z tą zabawką jest coś nie tak. owszem uspokaja, ale w taki dziwny sposób, jakby hipnotyczny. uważam, że to nie jest nic dobrego.

Odpowiedz

kasia
kasia | 2017-07-06 11:57 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

kasia dlaczego akurat ta zabawka skoro jest wiele innych niebizpicznych takie zeczy jak nap zjadanie cukierkow itp prosze o wyjasnienie moze to konkurecja tak pisze .

Odpowiedz

mama
mama | 2017-06-30 10:42 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

A ja wierzę w to, że może mieć zły pływ na dziecko. Właśnie przez 666. Ale najpierw trzeba uwierzyć w Boga i Szatana. Łatwo mówić, krytykować bez zagłębienia się w tematy opętań, itp. Pooglądajcie sobie filmiki z wyzwalaniem od opętań... Poważne rzeczy robią się z niepoważnego podejścia do tego typu rzeczy, wróżb, wywoływania duchów, itp. Licho nie śpi...

Odpowiedz

Gosia
Gosia | 2017-06-29 14:24 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Nie wierze w to, że to zabawka stworzona przez osobę, która jest pod wpływem szatana. Porostu zabawka pobudza instyntk spostrzegawczość, by kręcić, a przy okazji sobie krzywdy nie zrobić, ale dla mnie i tak zabawka nie jest warta uwagi. W moich czasach było tamagoci i ta zabawka była sensowniejsza, ponieważ się opiekowało zwierzątkami i liczyło dni ile żyje i wymieniało się doświadczeniami z koleżankami. Potem weszła wesja z kolorowym wyświetlaczem to jedno zwierzątko przez Bluthacz mogło przechodzić do drugiego i było wesoło i bezpiecznie niż Spiner.

Odpowiedz

Gosia
Gosia | 2017-06-29 14:22 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Nie wierze w to, że to zabawka szatana po prostu pobudza ona takie ćwiczenie jak spostrzegawczość, by krecić, a przy okazji sobie krzywdy nie zrobić, ale dla mnie i tak zabawka nie jest warta uwagi. W moich czasach było tamagoci i ta zabawka była sensowniejsza, ponieważ się opiekowało zwierzątkami i liczyło dni ile żyje i wymieniało się doświadczeniami z koleżankami. Potem weszła wesja z kolorowym wyświetlaczem to jedno zwierzątko przez Bluthacz mogło przechodzić do drugiego i było wesoło i bezpiecznie niż Spiner.

Odpowiedz

Ola
Ola | 2017-06-28 22:41 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

A co ma zrobić osoba co ma 666 w Peselu?albo w numerze telefonu?Może od razu na stos i spalić jak w średniowieczu.

Odpowiedz

luk23
luk23 | 2017-06-22 10:29 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Proszę o podanie linku do tej strony !!

Odpowiedz

buntowniczka
buntowniczka | 2017-06-22 00:50 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

super zabawka cała rodzina się bawi może krzyż też jest zły bo często mam w ręku i dlatego nie chodzę do kościoła i wierze tylko w siebie a do kościoła chodzę czasami ze względu na zwyczaj ale spowiedzi nie uznaję wieże w boga i czasami modlę się w domu jak mam taką potrzebę amen i na pewno kupię jeszcze dziecku nową taką zabawkę oraz uwielbiamy bajkę teletubisie kiedyś kościół był zakazany i dlatego teraz jest taki terroryzm w świecie

Odpowiedz Pokaż odpowiedzi

Gosia
Gosia | buntowniczka | 2017-06-29 14:25 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Teletubisie są dla dzieci od 0 do 3 lat.

Odpowiedz

no
no | 2017-06-21 08:53 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

księża zamiast zajmować się głupotami niech najpierw skończą z kobietami na boku a w drugiej kolejności z hazardem gdzie przegrywają ogromną forsę i samochody.Bo nas chcą pouczać a niech wezmą się najpierw za siebie.

Odpowiedz Pokaż odpowiedzi

Mr Brown
Mr Brown | no | 2017-07-01 12:11 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Wszyscy księża, czy niektórzy? Generalizowanie to słaba sprawa. W każdej grupie, nazwijmy to zawodowej trafiają się jednostki które się pogubiły. Wszyscy jesteśmy ludźmi. Z własnego doświadczenia wiem że wielu księży jest osobami godnymi zaufania

Odpowiedz

Magi
Magi | 2017-06-20 16:50 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Kosciol to juz do wszystkiego sie miesza, chyba musialabym uwazac na wszystko w ksztalcie trojkata, to jest chore, dzielem szatana to sa ksieza pedofile

Odpowiedz
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?