Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

"Lego® Przygoda" w kinach

| aktualizacja: 15.05.2014 | 0

Od 7 lutego 2014 r. w polskich kinach można zobaczyć animowany film "Lego® Przygoda" w reżyserii Phila Lorda i Chrisa Millera. Głównymi bohaterami produkcji są ludzik Lego - Emmet i... 15 milionów klocków, z których zbudowany świat filmu.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(2)
Klocki Lego Movie
fot. Agencja PIAR+
Film "Lego®  Przygoda" pozwala dzieciom przenieść się do świata fantazji, a dorosłym... do czasów swojego dzieciństwa. Główny bohater - Emmet - wraz ze swoimi przyjaciółmi chce ocalić świat LEGO przed tyranią Lorda Biznesa. Wspólnie przeżywają wiele zabawnych, ale i niebezpiecznych przygód. W filmie pojawia się wiele znanych postaci: Batman, Superman, Wonder Woman, Abraham Lincoln i William Szekspir. A wszystko okraszone jest dowcipnymi dialogami, które zapewnią dobrą zabawę nie tylko dzieciom, ale i ich rodzicom.
Na kanwie filmu powstała nowa kolekcja klocków i minifigurek The LEGO® MovieTM (sceny, pojazdy, budowle i bohaterowie filmu) - 13 zestawów dla chłopców i dziewczynek. Zestawy są już dostępne w sklepach. Wśród nich są 3 zestawy "2 w 1" ("Śmieciozgryzarka", "Zamkowa kawaleria", "Maszyna do lodów").
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?