Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Film o sympatycznej króliczce Miffy już na DVD

| aktualizacja: 07.05.2015 | 0
separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(1)
Miffy
fot. materiały prasowe
Poznajcie Miffy - króliczkę, którą kochają dzieci na całym świecie!

Mała Miffy – wielka sława

W 2015 roku króliczka Miffy obchodzi 60. rocznicę pojawienia się na świcie. W tym czasie podbiła cały świat i stała się konkurencją dla Hello Kitty. Sprzedano 85 milionów książek, miliony płyt z krótkimi bajeczkami, pojawia się na gadżetach, przedmiotach codziennego użytku, ostatnio także w ofercie ubrań Kaph All. Wielkie zainteresowanie króliczką Miffy doprowadziło do wyprodukowania pierwszego filmu pełnometrażowego.

Miffy szuka skarbu

Miffy, Melanie, Grunty i Snuffy wybierają się do zoo na zabawę w poszukiwanie skarbu. Mama i Tata Królik przygotowali wskazówki w formie piosenki mówiącej o kolorach, kształtach, ruchu, numerach i dźwiękach. Dzięki piosence Miffy z przyjaciółmi odnajdują w zoo różne zwierzęta i przeżyją wielką przygodę, ucząc się przy tym współpracy, kreatywnego myślenia oraz tego, że dobrze wykonane zadanie, zostanie nagrodzone wspaniałą niespodzianką.
 
Film został przygotowany na podstawie opowiadań Dicka Bruny i powstawał pod kontrolą psychologów i jest odpowiedni dla najmłodszych dzieci, jednocześnie będąc przyjemną pozycją dla całych rodzin. Miffy to film pełen przygód, kolorów i radości z wpadającymi w ucho piosenkami. To doskonała zabawa dla dużych, mniejszych i tych całkiem malutkich, dlatego warto obejrzeć go z całą rodziną.

DVD w sprzedaży już od 1 czerwca.
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?