Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Filmy na Halloween dla dzieci i rodziny - z podziałem na wiek dziecka!

| aktualizacja: 24.10.2017 | 2

Chcecie miło spędzić Halloween? Co powiecie na domowe kino? Sprawdźcie nasze propozycje filmów na Halloween dla dzieci i całej rodziny!

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(7)

Halloween to dla dzieci dobra okazja do zabawy. Halloween to także czas straszenia, potworów, duchów i czarownic. Może więc w tym roku urządzicie sobie domowe kino i obejrzycie fajne filmy na Halloween? Oczywiście takie w sam raz dla dzieci!

Zamiast horroru – halloweenowa bajka!

Halloween to świetna okazja do zabawy i czerpania przyjemności.... ze strachu! Tak z przymrużeniem oka oczywiście! Jeśli twoje dziecko chce obchodzić Halloween i lubi troszkę się bać, domowe kino halloweenowe będzie strzałem w dziesiątkę. Zamiast strasznych horrorów, sprawdźcie nasze TOP 10 propozycji bajek dla dzieci - filmów na Halloween dla całej rodziny. Dla ułatwienia podajemy też sugestie ograniczeń wiekowych.

Filmy na Halloween: fajne propozycje dla całej rodziny (Adamsów)

Tego dnia, przygotowując się do rodzinnego seansu, nie zapomnijcie o przebraniach na Halloween: dzieci kochają przebieranki (dorośli też, tylko czasami wstydzą się do tego przyznać...). Dla dzieci 6- i 7-letnich proponujemy m.in.:
  • Hotel Transylwania;
  • Scooby-Doo;
  • Miasteczko Halloween.
Jest duża szansa, że te filmy spodobają się też rodzicom, dla których bajki dla dzieci bywają czasami strasznym (nomen omen!) przeżyciem.

Dynie na Halloween, bajki Disneya i popcorn

Dla najmłodszych też znaleźliśmy fajne filmy i bajki na Halloween, oczywiście  ze "strasznymi" elementami. Dobrym wyborem będą np.:
  • Potwory i spółka;
  • Złomek i błędny ognik.
Przygotujcie halloweenowe przysmaki, wtulcie się w siebie na kanapie i mieszanka Halloween i hygge gotowa. Prawda, że strasznie miło? Miłej zabawy, oglądania i straszenia!

Zobacz też:

separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (2)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?