Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Filmy na Święta: 13 propozycji dla rodziców!

| aktualizacja: 13.12.2016 | 1

A kiedy dzieci zasną, wyczerpane świątecznymi wrażeniami, wy przytulcie się do siebie na kanapie i zrelaksujcie się przy świątecznych filmach! Oto 14 naszych naszych ulubionych filmów na Święta.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(1)

Filmy świąteczne to nie tylko "Kevin sam w domu", choć i nim nie pogardzimy! Nasze propozycje filmów na święta to trochę klasyki, trochę zapomnianych komedii świątecznych i kilka świątecznych hitów, m.in. "To właśnie miłość", "Holiday" czy "Listy do M.". Kiedy już wasze dziecko zaśnie słodko po całym dniu świątecznych wrażeń, wy zorganizujcie sobie kino domowe! Świąteczny film, ciepły koc, gorąca herbata lub świąteczny drink, przytulanie na kanapie... Czy coś może brzmieć bardziej hygge?

Filmy świąteczne

"Kevin sam w domu" na pewno znajdzie się w ofercie stacji telewizyjnych, ale jeśli chcecie obejrzeć więcej świątecznych filmów, możecie wybrać którąś komedię z naszego zestawienia, kryminał, klasykę kina świątecznego z lat 40. - dla każdego coś miłego! Jest tu i kino amerykańskie, i polskie, i francuskie. To dopiero atrakcje świąteczne! Wesołych, filmowych Świąt!


Zobacz też inne galerie:

Zobacz też:

separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (1)
avatar

wściekły rodzic
wściekły rodzic | 2016-12-16 10:32 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Nachodzenie w domu proszę zgłaszać na policję. Nie musicie Panie nikogo do domu wpuszczać. Gdy człowiek jest chory to się o wizytę domową doprosić nie może, czasem o pogotowie, bo wszyscy mega zajęci a tu po domach chodzą jak komornicy. POŁOŻNA ANI PIELĘGNIARKA NIE MA UPRAWNIEŃ do sprawdzania "czy dziecko nie jest podmiotem przemocy domowej"!!!! Od tego jest pracownik opieki społecznej. Nieznajomość prawa szkodzi w tym przypadku osobom nie znającym swoich praw. Zgłaszać najście lub powiedzieć pukającej Pani, że zgłosicie się do przychodni. Przestać się żalić a zacząć działać!

Odpowiedz
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?