Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Mattel


kategoria:

Leżaczki, bujaczki


Ocena:
10 ocen

Cena: 349 zł
Opis produktu

Fisher Price, Baby Gear, Bujaczek Cudowna Planeta

Przenośny fotelik-bujaczek dla dzieci 0–18 kg. Na pierwszym etapie życia dziecka jest to wygodna i bezpieczna kołyska – funkcja kojących wibracji pomaga uspokoić lub uśpić maluszka. Gdy dziecko jest starsze, może bawić się dwoma zabawkami przymocowanymi do uchwytu. Potem uchwyt z zabawkami można zdemontować, a oparcie ustawić wyżej, zamieniając kołyskę w stabilny fotelik i bujaczek.

Wymiary: 43 x 11 x 58,5 cm
Oceny użytkowników produktu 

Fisher Price, Baby Gear, Bujaczek Cudowna Planeta

 (10)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Małgorzata Sadłocha-Grzegorczyk
Małgorzata Sadłocha-Grzegorczyk

2016-01-03 13:23

Polecam

Leżaczek wpadł mi w oko już będąc w ciąży. A dodatkowo udało mi się go kupić za 150zł w outlecie z powystawowymi rzeczami sprowadzanymi z Anglii (swoją drogą uważam, że 349 zł to zbyt wygórowana cena). Leżaczek jest bardzo stabilny, nie ślizga się, choć u nas córa niejednokrotnie użyła go jako pchacza. Ma pasy zabezpieczające dziecko przed wypadnięciem. Płozy wykonane są z plastiku a leżak z materiału, całość można łatwo złożyć i rozłożyć, na przykład do transportu. Leżak niejednokrotnie prałam w pralce na etapie gdy mała jeszcze ulewała, trzeba tylko uważać aby nie uszkodzić stelaża podparcia wkładając leżak do pralki. Gdy córa była młodsza chętnie leżała w bujaczku masowana delikatnymi wibracjami, niejednokrotnie zasnęła w nim. Z czasem zaczęła bawić się dwoma grzechotkami doczepionymi do pałąka, hipciem i małpką, potem podciągała się do góry dzięki nim. Gdy jej rączki stały się zbyt silne to pałąk odczepiliśmy. Bardzo podobają jej się zwierzęta narysowane na leżaku. Teraz leżak ustawiony jest do pozycji najbardziej pionowej (dziecko może też w nim leżeć na prawie płasko) a płozy są w pozycji zablokowanej tak, że mała może sama wchodzić i wychodzić z fotelika który nadal służy jej do wypoczynku po zabawie. Podsumowując, szczerze polecam zakup tego leżaczka-bujaczka wszystkim rodzicom.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Kasia Brzustewicz
Kasia Brzustewicz

2015-10-31 21:39

Bujak

Bujaczek naprawdę super. Może bujać, służyć jako krzesełko do karmienia i fotelik. My korzystaliśmy z niego prawie wszędzie. Dobrze się czyści, zawieszki zajmują na jakiś czas dziecko. Są kolorowe, miłe dla oka. Cały bujak jest dość stabilny, wykonany z dobrych jakościowo materiałów. Nic się z nim nie dzieje mimo częstego użytkowania i prania.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Karolina Pastuszak
Karolina Pastuszak

2015-09-14 21:33

Porządny produkt

Huśtawkę pożyczyłam od koleżanki zaraz po tym jak mój synek zdecydowanie zbuntował się przeciwko innej huśtawce z Bright Starts. Niestety tym razem też nie zaakceptował bujaka, a wibracje które miały podziałać na niego kojąco nic nie dały. Mimo wszystko huśtawka ma wesołe kolory, które są w stanie zainteresować dziecko, jest stabilna i wytrzyma wszystko - synek koleżanki rzucał nią i nie widać nawet draśnięcia. Uważam, że jest godna polecenia, ale nie koniecznie sprawdzi się u każdego, czego przykładem jest mój bobas.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Kamila Biegun
Kamila Biegun

2015-03-30 17:39

rewelacja

Bardzo polecam ten rewelacyjny sprzęt od najwcześniejszych dni życia, wygodne siedzisko, nie zniekształcająca kręgosłupa dziecka, bogata gama kolorystyczna,fotelik wyposażony jest w mechanizm z wibracjami,co sprzyja zaśnięciu maluszka. Dodatkowo elementy muzyczne, bardzo przyjemne melodyjki a także kolorowe zwierzątka. Cena dość wysoka, ale warte każdych pieniędzy.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Karolina Piątek
Karolina Piątek

2015-01-22 18:15

patent na usypianie

Zapomniałam dodac, że synek lubial w nim zasypiać, kiedy go kołysałam odprężał się i w końcu zasypiał...;)

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Karolina Piątek
Karolina Piątek

2015-01-22 18:14

super

Synek dostał go na chrzest. Bardzo lubił w nim leżeć, ma żywe, wesołe kolory, i dodatki na których można dłużej skupić wzrok. Bardzo fajny, polecam.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Dominika Niemczuk
Dominika Niemczuk

2014-11-05 10:33

Bardzo dobry ale ma kilka wad

Leżaczek jest z nami od samego początku, sprawdza się bardzo dobrze. Jest ładny, dobrze wykonany, rośnie razem z dzieckiem, ma pasy bezpieczeństwa. Minusem i to olbrzymim jest fakt że nie można ściągnąć z niego materiału i wyprać w pralce. Z tego względu nie kupiłabym go ponownie. dobrze by było gdyby miał regulację natężenia wibracji bo uważam, że są one zbyt mocne dla maluszka.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Marta Śmiałkowska-Sówka
Marta Śmiałkowska-Sówka

2014-11-02 22:01

Rewelacyjny

Uwielbiam ten leżaczek. Pomocny od pierwszych chwil maluszka i rośnie razem z nim. Wykonany z mocnych materiałów, pokrycie można prać w pralce. Łatwo też go zaprać miejscowo. Można regulować nachylenie samego oparcia, jak i całego leżaczka. Istnieje możliwość bujania lub zabezpieczenia biegunów przed bujaniem. Zabezpieczenia te są gumowe, więc leżaczek się nie przesuwa. Podczas pierwszych zupek, zanim synek stabilnie siedział w krzesełku do karmienia, z powodzeniem karmiłam go w tym leżaczku. Posiada pasy bezpieczeństwa, więc dziecko z niego nie wypadnie.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Joanna Biegun
Joanna Biegun

2014-11-02 12:41

Super

Synek dostał ten leżaczek w wieku ok. 2 miesięcy i od tego czasu ładnie w nim leżał a nawet spał. Dla maluchów rozkłada się prawie że na płasko i wydawało mi się, że synkowi jest wygodnie. Posiada tez wibrację przy której dziecko od razu usypiało, jednak wg mojej opinii drgania były za silne, dlatego też włączałam bardzo rzadko. Posiada 3 punktowe pasy. Kiedy dziecko było mało ruchliwe używany bardzo często, nawet do karmienia.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Iza Szulwic
Iza Szulwic

2014-09-07 21:26

Rewelacyjny

Bardzo stabilny leżaczek, nie przesuwa się wraz z dzieckiem stoi pewnie na ziemii, ma bardzo kolorowe maskotki dzieki czemu maluszek jest nimi mocno zainteresowany, posiada wibracje który w szybki sposób pomagają utulic dziecko do snu, wysoka jakość materiału , łatwy w obsłudze, polecam

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?