Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

FisherPrice


kategoria:

Maty edukacyjne


Ocena:
2 oceny

Cena: 250 zł
Opis produktu

Fisher Price, Babygear, Przyrząd gimnastyczny 3w1

Przekształcana mata gimnastyczna ze światełkami, dźwiękami i muzyką, zaprojektowana z uwzględnieniem trzech etapów zabawy zmieniających się z wiekiem dziecka.  Zawiera ponad 10 aktywizujących elementów i zabawek, które będą towarzyszyć rosnącemu maluchowi.

Mata umożliwia zabawę na leżąco, siedząco i stojąco - etapy zabawy zmieniają się z wiekiem dziecka. Pomaga maluchowi rozwijać sprawność manualną, sprawność ruchową całego ciała, równowagę i koordynację. Światełka, dźwięki i muzyka stymulują zmysły dziecka, zapewniając mu lepszy rozwój.

Mata jest odpowiednia dla dzieci już od pierwszego dnia życia!
 
Cechy maty:
  • dwa tryby muzyczne (długie odtwarzanie i krótkie odtwarzanie uruchamiane przez dziecko)
  • ponad 10 aktywizujących elementów i zabawek
  • odpowiednia do prania w pralce
  • w zestawie 5 kolorowych piłeczek
  • matę można dowolnie przekształcać, w zależności od zainteresowań i potrzeb dziecka
Uwaga! Wymaga 3 baterii typu AAA.
Oceny użytkowników produktu 

Fisher Price, Babygear, Przyrząd gimnastyczny 3w1

 (2)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Monika Gębczyk
Monika Gębczyk

2017-04-29 11:16

Dobry !!!

Przyrząd gimnastyczny 3w1 to bardzo solidnie wykonana mata. Świetne jakościowo materiały. Jest bardzo kolorowa, ma elementy zachęcające dziecko do zabawy i ćwiczeń.
Mata jak dla leżącego maluszka który jeszcze nie siedzi powinna być troszkę szersza bo jak maluszek zaczyna się obracać to uderza się o żyrafki po bokach. Nie może się swobodnie przekręcić na bok, ani wokół własnej osi bo te boczne zwierzątka mu przeszkadzają. To jest jedyny minus. Zwierzątka na pałąku ładne, przyjemnie w dotyku i miłe dla oka, mają odpowiednią długość i umieszczone są tak, że maluszek może swobodnie się nimi bawić ma je na wyciągnięcie ręki. Wiszące zabawki wyrabiają u maluszka koordynację ręka-oko, co dla dziecka jest bardzo ważne. Mata służy nam na dłużej bo nie tylko leżący maluszek się nią pobawi, ale siedzący a nawet chodzący maluch często do niej wraca i się zabawi. Zabawka pomaga rozwijać maluchowi sprawność ruchową, manualną i wzrokową.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Magdalena Seweryn
Magdalena Seweryn

2017-04-17 12:35

gimnastyka

Mata jest duża, przestronna. Umożliwia dziecku zabawę zarówno w pozycji leżącej na pleckach jak i na brzuszku. Bardzo duża i atrakcyjna mata edukacyjna dla dziecka. Żywa i zachęcająca do zabawy kolorystyka.
Wykonana solidnie, z bezpiecznego dla dziecka materiału i bardzo miękkiego. Posiada wszelkie atesty, dzięki temu można ją śmiało zakupić maluszkowi. Mata uczy, rozwija malucha, daje mnóstwo radości i zadowolenia z użytkowania.
Polecam gorąco dla wspomagania prawidłowego rozwoju dziecka.
Rozwija spostrzeganie, umiejętność chwytania elementów, które są duże, rozbudza koncentrację uwagi, zachęca do poznawania kolorów.
Dzięki przestronności maluch ma dużo miejsca na gimnastykę.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?