Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Mattel


kategoria:

Zabawki muzyczne i interaktywne


Autor: Monika Karbarczyk
Ocena:
1 ocena

Cena: 270 zł
Opis produktu

Fisher Price, Bella - Tańcz i śpiewaj ze mną! (DYP09)

Bella - Tańcz i śpiewaj ze mną! (DYP09) Fisher Price firmy Mattel to siostra BeBo i idealna towarzyszka zabaw. Masz ochotę pośpiewać i zatańczyć? Bella będzie ci towarzyszyć. Zabawka dla dzieci w wieku 9-36 miesięcy. 
Dziecko naciskając przycisk na brzuszku lub na stopach Belli uruchamia panel z muzyką, przy której może wykonywać zabawne ruchy taneczne. Zabawka ma też opcję z zabawnymi piosenkami edukacyjnymi. Bella "tańczy", poruszając biodrami i kiwając główką. 
Bella śpiewa i mówi po polsku! Ten sympatyczny robocik pozwala też nagrać zdanie wypowiedziane przez rodzica lub malucha i wkomponowuje je w piosenkę. Bella nie tylko zachęca do ruchu i tańca, lecz także wprowadza malucha w świat literek, kolorów, liczenia, związków przyczynowo-skutkowych i nie tylko! 
Zabawka ma trzy tryby zabawy: taniec i ruch, nauka i zabawa oraz nagrywanie i remiksy. Bella "rośnie" razem z dzieckiem, dzięki czemu pozostanie towarzyszem dziecięcych zabaw na długo. 

Gdzie można kupić: sklep internetowy empik.com
Oceny użytkowników produktu 

Fisher Price, Bella - Tańcz i śpiewaj ze mną! (DYP09)

 (1)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Magdalena Seweryn
Magdalena Seweryn

2017-12-05 18:25

fajna

Każdy rodzic wybierajac zabawkę dla dziecka kieruje się bezpieczeństwem i wybiera tę, która jest wykonana z dobrego tworzywa. Ale także zwraca uwagę na walory edukacyjnę i tak w tym wypadu. Jest to cudowna zabawka, która wspaniale umila dziecku czas ale jednocześnie rozwija jego wszystkie sfery. Efekty dźwiękowe stymulują wzrok malucha i skupiaja uwagę dziecka.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?