Babyonline.pl
 
 
Rozwiń menu
producent:

Mattel


kategoria:

Zabawki


Ocena:
2 oceny

Cena: ok. 29zł zł
Opis produktu

Fisher Price, Brilliant Basics, Rock a Stack (Piramidka z kółek)

Piramidka z kółek z serii Brilliant Basics firmy Fisher Price to wspaniała zabawka edukacyjna dla maluszków powyżej szóstego miesiąca życia. W skład zabawki wchodzi 5 plastikowych, kolorowych kółeczek i stojak. Najmniejsze kółeczko, które znajduje się na samym szczycie piramidki jest z wierzchu przezroczyste a wewnątrz posiada ruchome elementy. Różnokolorowe koraliki, wirujące na mieniącej się, metalizowanej powierzchni, dają ciekawe efekty wizualne i na pewno zainteresują dziecko. Poprzez zabawę dziecko uczy się koordynacji wzrokowo – ruchowej oraz dopasowywania elementów. Piramidka z kółek może być również wykorzystana do nauki pojęć: małe, większe, mniejsze, największe, najmniejsze, porównywania wielkości oraz nauki kolorów. Zabawka służy ogólnemu ćwiczeniu rączek i rozwijania umiejętności chwytania. Piramidką z kołek można bawić się z dzieckiem na kilka sposobów. Można kręcić kółeczkami po podłodze lub rzucać nimi do celu. Można zorganizować zabawę - komu uda się poturlać dalej kółeczko. Niezawodność, doskonałą jakość produktu oraz bezpieczeństwo użytkowania, gwarantuje firma Fisher Price. Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 6 miesiąca życia
Oceny użytkowników produktu 

Fisher Price, Brilliant Basics, Rock a Stack (Piramidka z kółek)

 (2)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Kamila Biegun
Kamila Biegun

2015-03-30 16:25

szybko się nudzi

Zabawka nie przypadła do gustu mojemu synkowi, zajęła mu uwagę dosłownie na 15 minut i teraz leży w kącie i dziecko już nie wraca do zabawy nią. Chociaż jest kolorowa, to jednak szybko się nudzi maluchowi. Cena jak na kilka kółeczek również jest dość wysoka. Jedynym plusem jest łatwość w jej czyszczeniu.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Joanna Biegun
Joanna Biegun

2014-11-06 18:50

Bezpieczna

Zabawka jest tania, a będzie służyć na pewno przez długi okres. Do tego produkcja firmy Fisher Price. Mamy pewność bezpieczeństwa zabawki. Dziecko dzięki niej uczy się koordynacji ruchów, wkładaj kolorowe obręcze na bolec, co daje dziecku ogromną radość gdy to się uda. A po skończonej pracy piramidkę zawsze można rozrzucić.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?