Babyonline.pl
 
 
Rozwiń menu
producent:

Mattel


kategoria:

Puzzle


Ocena:
3 oceny

Cena: ok. 47 zł
Opis produktu

Fisher Price, Drewniane puzzle 3w1

Drewniane puzzle 3 w 1 od Fisher Price to wspaniała, edukacyjna zabawka wykonana z wysokiej jakości, bezpiecznego materiału.
Zabawka składa się z pudełka, które stanowi jednocześnie podstawę do układania. Puzzle umożliwiają ułożenie trzech różnych obrazków.
Zabawka rozwija spostrzegawczość, uczy przestrzennego myślenia oraz rozwija funkcje manualne i wzrokowe. Piękne rysunki i intensywne kolory wzbudzają ciekawość dziecka i zachęcają je do zabawy.
Zabawka przeznaczona dla dzieci od 2 lat.
Oceny użytkowników produktu 

Fisher Price, Drewniane puzzle 3w1

 (3)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Kamila Biegun
Kamila Biegun

2015-03-30 16:18

super

Mamy kilka zestawów tych układanek. Dzięki swej prostocie nasze dziecko bardzo chętnie się nimi bawi. Układanki te uczą kształtów, kolorów a także pomagają poznać różne zwierzątka. Dzięki nim dziecko uczy się spostrzegawczości i rozwija swoje zdolności manualne. Układanki są solidnie wykonane i mimo wielokrotnego używania są nadal w bardzo dobrym stanie. Za niewielkie pieniądze można już 1,5 dziecku sprawić bardzo dużo przyjemności.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Agnieszka Mrozek
Agnieszka Mrozek

2015-03-30 15:53

polecam

uwielbiamy układać puzzle, jak my układamy nasze maluch dostaje te i jest wniebowzięty, Zabawka nie tylko ładna , ale i bezpieczna dla dziecka , dzięki zastosowaniu stosunkowo dość dużych elementów . Jesteśmy bardzo zadowoleni

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Ewelina Rybicka
Ewelina Rybicka

2015-02-19 13:07

puzzle

Bardzo fajna i bardzo kolorowa zabawka , z pewnością zainteresuje każde dziecko . Nie tylko to najmniejsze , ale również troszeczkę starsze . Zabawka nie tylko ładna , ale i bezpieczna dla dziecka , dzięki zastosowaniu stosunkowo dość dużych elementów . Jesteśmy bardzo zadowoleni .

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?