Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Mattel


kategoria:

Zabawki muzyczne i interaktywne


Autor: Monika Karbarczyk
Ocena:
1 ocena

Cena: 120 zł
Opis produktu

Fisher Price, Interaktywny Magnetofonik BeBo (FJB66)

Interaktywny Magnetofonik BeBo (FJB66) Fisher Price to zabawka polecana dzieciom od 6. roku życia. Zestaw zawiera magnetofon oraz 3 figurki: BeBo, Bellę oraz Pieska BeBo. Figurki będą tańczyć w rytm muzyki puszczanej z magnetofonu. 
Zabawka umożliwia zabawę na dwa sposoby, zależnie od rozwoju dziecka. Jasne światełka i zabawne melodie zachęcą malucha do tańca w rytm muzyki! Małe dzieci mogą kręcić wałeczkiem, aktywując muzykę i światełka, lub przesuwają "klikający" przełącznik. Każda postać ma inny kształt podstawy, dzięki czemu starsze dzieci mogą sortować figurki w specjalnych miejscach na magnetofonie, włączając jeszcze więcej zabawnych brzmień i wypowiedzi! 
Wygodny uchwyt ułatwia przenoszenie zabawki, dzięki czemu dziecko może się bawić, gdzie tylko zechce. 
Zabawka rozwija:
  • zręczność - chwytanie i dopasowywanie zabawnych, muzykalnych postaci w otworach w magnetofoniku rozwija koordynację ręka-oko;
  • ciekawość - maluch widzi, że jego działania aktywują muzykę i światła; poznaje w ten sposób zasadę przyczyny i skutku;
  • kreatywność i wyobraźnia - wciskając postacie w różnej kolejności, dzieci mogą tworzyć własne wersje piosenek, rozwijając swoją muzykalność.
Gdzie można kupić: sklep internetowy 3kropki.pl
Oceny użytkowników produktu 

Fisher Price, Interaktywny Magnetofonik BeBo (FJB66)

 (1)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Magdalena Seweryn
Magdalena Seweryn

2017-09-26 09:38

rewelacyjny

Przecudna kolorystyka, świetne tworzywo, które jest bezpieczne dla dziecka. Niezwykle prosty w obsłudze. Rozwija manualnie, wzrokowo, zachęca dziecko do wspaniałej i radosnej zabawy. Małe postacie BeBo są atrakcyjne dla dziecka, łatwe do chwycenia poza tym wszystko jest solidnie przymocowane. Cudowna zabawka.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?