Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Mattel


kategoria:

Karuzele i pozytywki


Ocena:
6 ocen

Cena: 210 zł
Opis produktu

Fisher Price, Karuzela Inteligentny Uspokajacz

Ten zestaw z karuzelą dla noworodków jest unikatowy: potrafi reagować na zachowanie dziecka! Gdy niemowlę płacze dłużej niż 8 sekund, system inteligentnego uspokajania uruchamia automatycznie tryb muzyki i ruchu. System może reagować w ten sposób przez 3 godziny, po czym wyłącza się. Mama może wyłączać i włączać muzykę lub ruch. W górnej części urządzenia znajduje się przycisk do ponownego uruchomienia. Dioda pokazuje cały czas, czy zabawka jest włączona czy wyłączona. Mama może wyłączyć i włączyć muzykę i ruch samodzielnie. Podstawka mocowana do łóżeczka przypomina żabę z kolorowymi łapakami. W podstawce znajduje się lampka oraz trzy przyciski uruchamiające melodie Bethovena, Mozarta oraz kołysanki. Muzyka jest odtwarzana przez 12–15 minut. Na szczycie zestawu znajduje się karuzela, na której kręcą się elementy w kształcie liści i satynowo-pluszowe zwierzątka: kaczuszka, żółw, ślimaczek i pszczółka.
Oceny użytkowników produktu 

Fisher Price, Karuzela Inteligentny Uspokajacz

 (6)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Agnieszka Koneczna
Agnieszka Koneczna

2017-08-24 07:53

Tego jeszcze nie było

Świetny zestaw który otrzymałam na prezent po urodzeniu się mojego maluszka. Inteligentny zestaw Kiedy dziecko płacze sam się włącza Puszczając uspokajająca muzyczkę. Bardzo wysoka jakość wykonania i dobór odpowiednich materiałów sprawiają że wszystkim Polecam tą karuzelę

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Ewelina Gruca
Ewelina Gruca

2017-04-08 13:25

Ukoi płacz maluch

Karuzela jest inteligentna gdy maluch zaczyna płakać włączają się uspokajające melodyjki i kołysanki. Dziecko zaciekawione muzyką przestaje płakać. Muzyka działa kojąco i zachęca do zabawy Zwierzątka przykuwają uwagę malucha. Dziecko wodzi oczkami każdy ruch karuzeli. Maluch z początku bacznie się przygląda a później chcę złapać elementy. Córka potrafiła się w karuzelę patrzyć godzinę, a ja w tym czasie mogłam coś zrobić w domu. Produkt jest wysokiej jakości, łatwy w montażu i bezpieczny dla dziecka. Pomocna rzecz.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Izabela Borusińska
Izabela Borusińska

2017-03-29 07:38

Niezastąpiona pomoc

Bardzo mi się podoba system, który sam się uruchamia gdy dziecko płacze. Jest to świetna opcja gdy malucha zaczyna płakać a mama jest w innym pokoju. Ogólnie też świetnym rozwiązaniem jest możliwość decydowania czy zabawki mają się też ruszać czy ma być słychać samą melodię. Dziecko z chęcią obserwuje ruch liści czy też zwierzątek. Piosenki miłe dla ucha. Warto wydać tyle pieniędzy.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Magdalena Borowiec
Magdalena Borowiec

2017-03-27 20:45

Zachęca do poznawania świata

Idealna zabawka od pierwszych miesięcy, kiedy zaczyna ono interesować sie światem, poruszające się zabawki pozwalają zachęcić dziecko do zabawy, wiele kolorów przykuwa uwagę dziecka, a melodyjki słuchane w trakcie zabawy tworzą dla malca spójną całość, bardzo przydatna zabawka do najmłodszych.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Jarek Dłubak
Jarek Dłubak

2016-02-23 10:32

kolorowy zawrót

karuzela bardzo kolorowa, wykonana z dobrego tworzywa. Pluszaczki przyjemne w dotyku i bardzo atrakcyjne dla dziecka. Karuzelka posiada melodyjki które znakomicie umilają czas dziecku. Śliczna i atrakcyjna, ucisza i uspokaja dziecko.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Ewelina Rybicka
Ewelina Rybicka

2015-02-21 12:59

karuzela

Bardzo fajna i bardzo kolorowa zabawka , z pewnością zainteresuje każde dziecko . Nie tylko to najmniejsze , ale również troszeczkę starsze . Zabawka nie tylko ładna , ale i bezpieczna dla dziecka , dzięki zastosowaniu stosunkowo dość dużych elementów . Jesteśmy bardzo zadowoleni .

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?