Babyonline.pl
 
 
Rozwiń menu
producent:

Mattel


kategoria:

Karuzele i pozytywki


Ocena:
2 oceny

Cena: 210 zł
Opis produktu

Fisher Price, Karuzela Inteligentny Uspokajacz

Ten zestaw z karuzelą dla noworodków jest unikatowy: potrafi reagować na zachowanie dziecka! Gdy niemowlę płacze dłużej niż 8 sekund, system inteligentnego uspokajania uruchamia automatycznie tryb muzyki i ruchu. System może reagować w ten sposób przez 3 godziny, po czym wyłącza się. Mama może wyłączać i włączać muzykę lub ruch. W górnej części urządzenia znajduje się przycisk do ponownego uruchomienia. Dioda pokazuje cały czas, czy zabawka jest włączona czy wyłączona. Mama może wyłączyć i włączyć muzykę i ruch samodzielnie. Podstawka mocowana do łóżeczka przypomina żabę z kolorowymi łapakami. W podstawce znajduje się lampka oraz trzy przyciski uruchamiające melodie Bethovena, Mozarta oraz kołysanki. Muzyka jest odtwarzana przez 12–15 minut. Na szczycie zestawu znajduje się karuzela, na której kręcą się elementy w kształcie liści i satynowo-pluszowe zwierzątka: kaczuszka, żółw, ślimaczek i pszczółka.
Oceny użytkowników produktu 

Fisher Price, Karuzela Inteligentny Uspokajacz

 (2)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Jarek Dłubak
Jarek Dłubak

2016-02-23 10:32

kolorowy zawrót

karuzela bardzo kolorowa, wykonana z dobrego tworzywa. Pluszaczki przyjemne w dotyku i bardzo atrakcyjne dla dziecka. Karuzelka posiada melodyjki które znakomicie umilają czas dziecku. Śliczna i atrakcyjna, ucisza i uspokaja dziecko.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Ewelina Rybicka
Ewelina Rybicka

2015-02-21 12:59

karuzela

Bardzo fajna i bardzo kolorowa zabawka , z pewnością zainteresuje każde dziecko . Nie tylko to najmniejsze , ale również troszeczkę starsze . Zabawka nie tylko ładna , ale i bezpieczna dla dziecka , dzięki zastosowaniu stosunkowo dość dużych elementów . Jesteśmy bardzo zadowoleni .

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?