Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

FisherPrice


kategoria:

Zabawki muzyczne i interaktywne


Autor: Paulina Terlecka
Ocena:
3 oceny

Cena: 130 zł
Opis produktu

Fisher-Price, Laptop Malucha Laugh & Learn

Laptop Malucha Laugh & Learn marki Fisher-Price to zabawka, która "rośnie" z dzieckiem. Z laptopem dziecko uczy się literek, cyferek, liczenia, przeciwieństw, kolorów i kształtów, a na podświetlanym, animowanym ekraniku LED pojawiają się różne kształty i wzory.
Laptop zawiera treści edukacyjne dostosowane do wieku dziecka. Pierwszy poziom jest odpowiedni na dzieci od 6. miesiąca życia. Ten poziom pozwala dziecku poznawać pierwsze słowa. Poziom drugi polecany jest dzieciom od 12. miesiąca życia. Na tym poziomie dziecko jest zachęcane do rozwiązywania prostych zadań i aktywnych zadań.
Poziom trzeci – odpowiedni dla dzieci od 18. miesiąca życia  - pomaga maluchowi rozwijać wyobraźnię.
Laptop ma nowoczesny wygląd, wygodny uchwyt do przenoszenia i odtwarza ponad 30 piosenek, dźwięków, wyrażeń i zwrotów!

Gdzie można kupić: sklep internetowy smyk.com
Oceny użytkowników produktu 

Fisher-Price, Laptop Malucha Laugh & Learn

 (3)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Klaudia Osińska
Klaudia Osińska

2017-09-17 18:57

super

Bardzo fajna zabawka ktora rośnie wraz z dzieckiem ze względu na podział na poziomy. Jest solidnie wykonana i odporna na uderzenia. Treści są dopasowane do wieku a piosenek jest sporo. Polecam bo to zakup na długo

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Ewelina Tryka
Ewelina Tryka

2017-09-07 14:29

Extra

Laptop jest przeznaczony dla dzieci już od szóstego miesiąca, jednak ja bym polecała go dla dzieci trochę starszych. Posiada wiele funkcji, więc na pewno łatwo zainteresuje nie jedno dziecko. Laptop doskonale sprawdza się jako urządzenie dzięki któremu można uczyć się przez zabawę. Jest doskonały dla starszych dzieci, które uczy cyferek, liczenia, natomiast młodsze uczy rozpoznawania i nazywania kształtów. Poza tym posiada wiele wesołych melodii.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Asia Pacyna
Asia Pacyna

2017-08-11 10:29

polecam

Rewelacyjny laptop dostosowany do wielu dziecka, odpowiedni dla dzieci od 6 miesiąca życia. Z laptopem dziecko uczy się literek, cyferek, liczenia, przeciwieństw, kolorów i kształtów, a na podświetlanym, animowanym ekraniku LED pojawiają się różne kształty i wzorów. Jest wytrzymały, wykonany z solidnych, mocnych i bezpiecznych materiałów. Rewelacyjna zabawka, zabawa i nauka w jednym :) Polecam

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?