Babyonline.pl
 
 
Rozwiń menu
producent:

FisherPrice


kategoria:

Huśtawki i bujaki


Autor: Alicja Filipkowska
Ocena:
4 oceny

Cena: 180 zł
Opis produktu

Fisher Price, Leżaczek Bujaczek

Fantastyczna zabawa dla Twojej pociechy a dla Ciebie praktyczna pomoc. Gdy chcesz by Twój skarb zasnął, włącz funkcję delikatnych wibracji, które uspokoją płaczącego maluszka. Leżaczek można ustawić w dwóch pozycjach: stabilnej, idealnej do karmienia oraz umożliwiającej bujanie. Bardzo miły w dotyku materiał i kolorowe wiszące zwierzaczki spodobają sie Twojemu dziecku a Tobie dadzą chwilę wytchnienia i odpoczynku! Dziecko zapinane jest 3-punktowym pasem, co jest gwarancją bezpieczeństwa waszego szkraba. W leżaczku można położyć maluszka do spania - wystarczy oparcie rozłożyć do pozycji leżącej, oczywiście zapiąć pasy bezpieczeństwa, uruchomić funkcję delikatnych wibracji i zamontować pałąk z zabawkami.Można także rozłożyć specjalny daszek nad głową dziecka oraz zwolnić blokady na płozach - wtedy będzie można pobujać dzieciaczka, a gdy już zaśnie - zabrać zabawki, wyłączyć wibracje - tak aby mógł spokojnie spać. Interaktywny pałąk z zabaweczkami umili dziecku czas spędzany w bujaczku. A kiedy maluch podrośnie będzie uwielbiał bujany fotelik w swoim pokoju. Posłuży długi czas i stanie się ulubionym mebelkiem w pokoju dziecinnym.
Oceny użytkowników produktu 

Fisher Price, Leżaczek Bujaczek

 (4)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Izabela Borusińska
Izabela Borusińska

2017-03-01 20:56

Polecam nawet wymagającemu maluchowi

Nasz bujaczek świetnie sprawdził się w każdej sytuacji. Jeździł z nami nawet do dziadków. Synek lubi w nim siedzieć. Zabawki pozwalają zająć się małemu na trochę. Solidny,stabilny i łatwy w utrzymaniu czystości. Można potem przekształcić w krzesełko do karmienia. U nas zdał egzamin na 5.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Magdalena Rostkowska
Magdalena Rostkowska

2016-04-30 20:01

Rewelacja

Jest z nami prawie od samego początku. Bardzo przydatny, gdy maluch jeszcze nie siada, ale już jest na tyle ciekawy świata, że nie chce tylko leżeć. Zabawki świetnie zajmują jego uwagę. Leżaczek jest wytrzymały, solidny. Świetnie się sprawdza zarówno w zabawie, jak i w usypianiu, dzięki wibracjom.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Natalia Kolczyńska
Natalia Kolczyńska

2016-02-01 13:42

był z nami od małego

Od samego początku zainwestowaliśmy w leżaczek dla naszej córki. Na początku pomagał w kolkach, oraz pozwalał na obserwację świata z innej perspektywy. Gdy dziecko nieco dorosło zaczęło interesować się zawieszkami, pociągać je. Służyło również jako krzesełko do karmienia , a dzięki dobremu materiałowi nie było trudne w utrzymaniu czystości.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Katarzyna Przepióra
Katarzyna Przepióra

2016-01-16 23:07

Świetny produkt.

Leżaczek- Bujaczek Fisher Price to świetny wynalazek, który może ułatwić życie niejednej mamie małego dziecka. Produkt bardzo wytrzymały. Otrzymaliśmy go w spadku po starszym kuzynostwie, upraliśmy i zaczęliśmy użytkować. Bujaczek jest bardzo stabilny, wygodny i atrakcyjny dla dziecka. Potrafi zająć malca na dłuższy czas, a wibracje mogą pomóc w uśpieniu maluszka. Gorąco polecam!!

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?