Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Mattel


kategoria:

Zabawki muzyczne i interaktywne


Autor: Monika Karbarczyk
Ocena:
2 oceny

Cena: 180 zł
Opis produktu

Fisher Price, Movi Mistrz Zabawy (FKC36)

Movi Mistrz Zabawy Fisher Price firmy Mattel to uroczy robot, który zachęci malucha do ruchu i nauki.  Dzięki możliwości ruchu w każdym kierunku Movi Mistrz Zabawy zachęca dzieci do aktywnej zabawy, ucząc je przestrzegania instrukcji, myślenia oraz rozwiązywania problemów, wspomagając przy tym rozwój zdolności ruchowej! 
Dzieci  mają do dyspozycji 3 tryby i 6 wspaniałych gier, które rozwijają umysł i ciało. Robot zadaje pytania rozwijające umiejętności krytycznego myślenia, uczy dzieci wykonywania poleceń w ramach zabawy, a nawet tańczy i wykonuje wygibasy na parkiecie – to prawdziwy mistrz zabawy! 
Ten interaktywny robot zapewni Twojemu dziecku moc zabawy, ucząc go słuchania i tańca! Zabawa, która rozwija. Postępowanie zgodnie z instrukcjami: Aktywizujące gry, takie jak "Czerwone, zielone", czy "Movi Mówi" pomagają przedszkolakom rozwijać umiejętności słuchania i postępowania zgodnie z instrukcjami. 
Krytyczne myślenie: Movi Mistrz Zabawy prosi dzieci, aby pomyślały o przedmiocie, i pyta, jaki ma kształt, motywując je do używania niezwykle ważnych umiejętności krytycznego myślenia! Sprawność ruchowa: Movi Mistrz Zabawy rozrusza Twoją pociechę, zachęcając ją do tańca lub naśladowania różnych zwierząt! 

Gdzie można kupić: sklep internetowy smyk.com
Oceny użytkowników produktu 

Fisher Price, Movi Mistrz Zabawy (FKC36)

 (2)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Magdalena Seweryn
Magdalena Seweryn

2017-12-05 18:31

Movi Mistrz

Robot to niezwykły hit na rynku wśród zabawek oferowanych przez formę Fisher Price Każdy rodzic wybierając zabawkę dla dziecka kieruje się bezpieczeństwem i wybiera tę, która jest wykonana z dobrego tworzywa. Ale także zwraca uwagę na walory edukacyjnę i tak w tym wypadu. Jest to cudowna zabawka, która wspaniale umila dziecku czas ale jednocześnie rozwija jego wszystkie sfery. Efekty świetlne stymulują wzrok malucha i skupiają uwagę dziecka a minki robota wpływaja na niezwykłe reakcje dziecka

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Agnieszka Koneczna
Agnieszka Koneczna

2017-10-29 05:20

Super

Bardzo ciekawa nowoczesna Zabawka która potrafi pobudzić zmysły naszego dziecka. Zachęcają do wytężonej pracy do rozwijania swoich szarych komórek. Poprzez zabawę dziecko może się bardzo dużo nauczyć a pomaga mu w tym właśnie ta zabawka. Sama jakość wykonania jest bardzo dobra tylko Moim zdaniem troszkę wysoka jest cena

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?