Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Mattel


kategoria:

Karuzele i pozytywki


Ocena:
3 oceny

Cena: 190 zł
Opis produktu

Fisher Price, Ocean Wonders, Deluxe Musical Mobile (Karuzela `Rozgwiazda`)

Zabawka zaprojektowana w taki sposób, by pobudzać rozwój małego dziecka już od pierwszych chwil jego życia. Zawieszona nad łóżeczkiem dziecka zainteresuje jego uwagę – śliczne, kolorowe zwierzątka spodobają się i maluchowi i rodzicom. Urocza karuzela do łóżeczka z serii Ocean z rozgwiazdą w roli głównej. Przyjaciele z błękitnego morza dołączają do pływającej na górze rozgwiazdy. Dziecko może odpoczywać przy muzyce Bacha i Mozarta oraz przy spokojnych, kojących dźwiękach oceanu. Gdy dziecko podrośnie, można zdjąć karuzelę, pozostawiając uspokajającą muzykę i lampkę nocną przy łóżeczku. Dodatkowym atutem jest załączony pilot do karuzeli, można włączyć ją bez konieczności podchodzenia do usypiającego właśnie dziecka, dzięki czemu nie rozbudzimy go na nowo.
Oceny użytkowników produktu 

Fisher Price, Ocean Wonders, Deluxe Musical Mobile (Karuzela `Rozgwiazda`)

 (3)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Magdalena Borowiec
Magdalena Borowiec

2017-03-27 20:58

Zachęca do poznawania świata

Idealna zabawka od pierwszych miesięcy, kiedy zaczyna ono interesować sie światem, poruszające się zabawki pozwalają zachęcić dziecko do zabawy, wiele kolorów przykuwa uwagę dziecka, a melodyjki słuchane w trakcie zabawy tworzą dla malca spójną całość, bardzo przydatna zabawka do najmłodszych.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Agnieszka Mrozek
Agnieszka Mrozek

2015-03-30 16:26

nie za bardzo

ładna kolorowe ciekawe i nowoczesne ale niestety cena nie adekwatna do jakości w tej cenie można kupić dużo lepsze zabawki także nie polecam, za dużo szczęścia na raz, czasem mniej znaczy więcej, nie polecam takiego galimatiasu, kolorów, kształtów i dźwięków, na początek lepiej coś skromniejszego
dla dziecka zakupić

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Ewelina Rybicka
Ewelina Rybicka

2015-02-21 13:12

karuzela

Bardzo fajna i bardzo kolorowa zabawka , z pewnością zainteresuje każde dziecko . Nie tylko to najmniejsze , ale również troszeczkę starsze . Zabawka nie tylko ładna , ale i bezpieczna dla dziecka , dzięki zastosowaniu stosunkowo dość dużych elementów . Jesteśmy bardzo zadowoleni .

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?