Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Mattel


kategoria:

Pchacze


Autor: Monika Karbarczyk
Ocena:
2 oceny

Cena: 90 zł
Opis produktu

Fisher Price, Pchacz Autko Szczeniaczka

Pchacz Autko Szczeniaczka Fisher Price to zabawka, która dostosowuje się do rozwoju dziecka. Gdy maluszek już chodzi, autko będzie idealnym kompanem wszelkich spacerów – zarówno przechadzek po dywanie w deszczowe dni, jak i ekscytujących wycieczek pod gołym niebem w towarzystwie rodziców. Autko Szczeniaczka pchane przez dziecko odtwarza wesołe melodie i wypowiada zdania zachęcające do dalszej wędrówki. Dzięki możliwości łatwego odczepienia uchwytu pchacza, autem mogą się bawić dzieci, które jeszcze nie potrafią chodzić. 
Ta edukacyjna zabawka wyposażona została w technologię Poziomy Nauki – wystarczy przełączyć przycisk umieszczony z tyłu autka, by dopasować edukacyjną zawartość do obecnych potrzeb i zainteresowań dziecka. Pchacz bawi malucha piosenkami, wierszykami i migotaniem kolorowych światełek. Po wybraniu odpowiedniego poziomu nauki będzie uczył liczb, literek, kolorów oraz kształtów. 

Gdzie można kupić: sklep.mega-dyskont.pl
Oceny użytkowników produktu 

Fisher Price, Pchacz Autko Szczeniaczka

 (2)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Katarzyna F
Katarzyna F

2017-08-30 21:24

Funkcjonalna

Bardzo cenię zabawki tej firmy za ich jakość, sposób wykonania. Zabawka pchacz jest funkcjonalna, może towarzyszyć dziecku podczas spacerów. Tylko dziecko musi umieć już chodzić. Rączka jest odpinana także może służyć jako samochodzik. Do tego gra, świeci super zabawka.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Izabela Borusińska
Izabela Borusińska

2017-05-24 11:08

Świetne się sprawdza

To nasz ostatni zakup dla synka który powoli zaczyna chodzić. Synek lubi prowadzić autko w domu i na podwórku. Poziomy nauki czynią te zabawkę bardzo atrakcyjną. Dźwięki i melodie są wesołe i zabawne. Synkowi bardzo się podoba i lubi spędzać czas na zabawie.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?