Babyonline.pl
 
 
Rozwiń menu
producent:

Mattel


kategoria:

Pchacze


Autor: Monika Karbarczyk
Ocena:
1 ocena

Cena: 90 zł
Opis produktu

Fisher Price, Pchacz Autko Szczeniaczka

Pchacz Autko Szczeniaczka Fisher Price to zabawka, która dostosowuje się do rozwoju dziecka. Gdy maluszek już chodzi, autko będzie idealnym kompanem wszelkich spacerów – zarówno przechadzek po dywanie w deszczowe dni, jak i ekscytujących wycieczek pod gołym niebem w towarzystwie rodziców. Autko Szczeniaczka pchane przez dziecko odtwarza wesołe melodie i wypowiada zdania zachęcające do dalszej wędrówki. Dzięki możliwości łatwego odczepienia uchwytu pchacza, autem mogą się bawić dzieci, które jeszcze nie potrafią chodzić. 
Ta edukacyjna zabawka wyposażona została w technologię Poziomy Nauki – wystarczy przełączyć przycisk umieszczony z tyłu autka, by dopasować edukacyjną zawartość do obecnych potrzeb i zainteresowań dziecka. Pchacz bawi malucha piosenkami, wierszykami i migotaniem kolorowych światełek. Po wybraniu odpowiedniego poziomu nauki będzie uczył liczb, literek, kolorów oraz kształtów. 

Gdzie można kupić: sklep.mega-dyskont.pl
Oceny użytkowników produktu 

Fisher Price, Pchacz Autko Szczeniaczka

 (1)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Izabela Borusińska
Izabela Borusińska

2017-05-24 11:08

Świetne się sprawdza

To nasz ostatni zakup dla synka który powoli zaczyna chodzić. Synek lubi prowadzić autko w domu i na podwórku. Poziomy nauki czynią te zabawkę bardzo atrakcyjną. Dźwięki i melodie są wesołe i zabawne. Synkowi bardzo się podoba i lubi spędzać czas na zabawie.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?