Babyonline.pl
 
 
Rozwiń menu
producent:

Mattel


kategoria:

Karuzele i pozytywki


Ocena:
2 oceny

Cena: 230 zł
Opis produktu

Fisher Price, Precious Planet, 2-in-1 Projection Mobile (Karuzela Cudowna Planeta)

Kolorowa karuzela z zabawkami z serii "Cudowna Planeta" (Precious Planet) wyposażona w projektor. Zalety karuzeli:
  • zwierzątka z serii "Cudowna Planeta" wirujące na karuzeli;
  • można wybrać muzykę i efekty dźwiękowe spośród trzech klasycznych melodii i odgłosów;
  • funkcja lampki nocnej (łagodne światło pomoże utulić dziecko do snu);
  • sterowanie pilotem;
  • gdy dziecko podrośnie, karuzelę można wymontować, pozostawiając w łóżeczku podstawkę – odtwarzacz muzyczny z lampką nocną.
Karuzela to niezastąpiona zabawka dla każdego dziecka. Zabawka będzie rosła razem z nim. Jest zaprojektowana w taki sposób, by pobudzać rozwój małego dziecka już od pierwszych chwil jego życia. Zawieszona nad łóżeczkiem zainteresuje i zwróci uwagę, a kolorowe zwierzątka spodobają się dziecku i rodzicom. Odgłosy natury i łagodne melodie klasyczne – Bach, Mozart i Beethoven pomogą dziecku wyciszyć się po męczącym dniu i żmudnym procesie odkrywania świata i na pewno pomogą zasnąć. Możliwość ustawienia trzech trybów pracy karuzeli: muzyki, ruchu i lampki lub muzyki i ruchu, lub muzyki i lampki. Dodatkowym atutem jest załączony pilot do karuzeli, można włączyć ją bez konieczności podchodzenia do usypiającego właśnie dziecka, dzięki czemu nie rozbudzimy go na nowo, a gdy dziecko podrośnie w łatwy sposób można zdemontować karuzelę i zamienić ją w panel muzyczny z delikatną lampką dla starszego dziecka. Zabawka stanie się najlepszym przyjacielem odganiającym smutki i pomagającym zasnąć przy ulubionych melodyjkach.
Oceny użytkowników produktu 

Fisher Price, Precious Planet, 2-in-1 Projection Mobile (Karuzela Cudowna Planeta)

 (2)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Agnieszka Mrozek
Agnieszka Mrozek

2015-03-30 16:27

nie za bardzo

za dużo szczęścia na raz, czasem mniej znaczy więcej, nie polecam takiego galimatiasu, kolorów, kształtów i dźwięków, na początek lepiej coś skromniejszego
dla dziecka zakupić, ładna kolorowe ciekawe i nowoczesne ale niestety cena nie adekwatna do jakości w tej cenie można kupić dużo lepsze zabawki także nie polecam

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Ewelina Rybicka
Ewelina Rybicka

2015-02-21 17:30

karuzela

Bardzo fajna i bardzo kolorowa zabawka , z pewnością zainteresuje każde dziecko . Nie tylko to najmniejsze , ale również troszeczkę starsze . Zabawka nie tylko ładna , ale i bezpieczna dla dziecka , dzięki zastosowaniu stosunkowo dość dużych elementów . Jesteśmy bardzo zadowoleni .

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?