Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Mattel


kategoria:

Leżaczki, bujaczki


Ocena:
3 oceny

Cena: 240 zł
Opis produktu

Fisher Price, Precious Planet, Playtime Bouncer (Uspokajający leżaczek bujaczek T1829)

Dziecko poczuje się w tym kolorowym bujaczku jak w przytulnym gniazdku, z wesołą żyrafą i bajkowymi zabawkami w zasięgu rączek. Na obitym miękką tkaniną pałąku zawieszone są trzy zabawne zwierzątka (hipopotam, lew i małpka). Dziecko, uderzając je lub pociągając za nie, uruchamia efekty dźwiękowe: w jednym zwierzątku – dzwoneczek, w drugim – grzechoczące koraliki, a w trzecim – dwie piosenki i dwa efekty dźwiękowe. Leżąc na foteliku, dziecko może też bawić się żyrafą, ciągnąc ją za uszy lub za filcową grzywę. Może również bujać się w swoim ulubionym rytmie. Każda mama doceni funkcję kojących wibracji, które pomogą uśpić maleństwo i sprawią mu przyjemność. W leżaczku zastosowano trzypunktowy pas bezpieczeństwa i podstawę z nakładkami antypoślizgowymi. Leżaczek przeznaczony dla dzieci od urodzenia do osiągnięcia wagi 9 kg.
Oceny użytkowników produktu 

Fisher Price, Precious Planet, Playtime Bouncer (Uspokajający leżaczek bujaczek T1829)

 (3)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Agnieszka Koneczna
Agnieszka Koneczna

2017-08-20 08:21

Polecam

Ładnie wykonany leżaczek w bardzo miłych i przyjemnych Materiałów dla dziecka. Maluszka są może zbyt jaskrawe ale Każde dziecko jest inne i Każdemu podoba się co innego. Przedmiot bardzo pomocny Patch Call wiek jak tylko moje dziecko zaczęło się przemieszczać bardzo nie lubię siedzieć w leżaczku

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Magdalena Seweryn
Magdalena Seweryn

2017-04-17 12:43

gorąco polecam

leżaczek jest genialny, ma wiele atrakcyjnych i kolorowych elementów dobrze osadzonych dzięki temu dziecko z łatwością może nimi manipulować. Kolorystyka niezwykle żywa przez co atrakcyjna i przykuwająca uwagę dziecka. Leżaczek jest interaktywny i wydaje melodyjki ktore rozwijają słuch dziecka. Dobrze sprawdza się podczas wyjazdów z dzieckiem.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Kamila Biegun
Kamila Biegun

2015-03-22 17:19

Rewelacja

Bardzo polecam ten rewelacyjny sprzęt od najwcześniejszych dni życia, wygodne siedzisko, nie zniekształcająca kręgosłupa dziecka, bogata gama kolorystyczna,fotelik wyposażony jest w mechanizm z wibracjami,co sprzyja zaśnięciu maluszka. Dodatkowo elementy muzyczne, bardzo przyjemne melodyjki a także kolorowe zwierzątka. Cena dość wysoka, ale warte każdych pieniędzy.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?