Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Mattel


kategoria:

Leżaczki, bujaczki


Ocena:
2 oceny

Cena: 349 zł
Opis produktu

Fisher Price, Rainforest, Open-Top Cradle Swing (Huśtawka 6710)

Ta lekka, łatwa do transportowania huśtawka w stylu tropikalnego lasu będzie idealną pomocą dla rodziców w domu i podróży. Pomoże zabawić, uspokoić lub uśpić dziecko, dając chwilę wytchnienia także rodzicom. Prędkość bujania można dostosować do upodobań i nastroju dziecka – do wyboru jest pięć prędkości. Dodatkową atrakcją są wiszące zabawki oraz siedem melodyjek. Bezpieczeństwo zapewnia dziecku trzypunktowy pas. Miękki zagłówek umożliwia wygodną zabawę i odpoczynek. Sadzanie i wyjmowanie dziecka jest wygodne, ponieważ pałąk z zabawkami można odchylać na bok. Huśtawka wymaga baterii, nie znajdują się one w zestawie.
Waga dziecka: do 9 kg
Oceny użytkowników produktu 

Fisher Price, Rainforest, Open-Top Cradle Swing (Huśtawka 6710)

 (2)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Magdalena Seweryn
Magdalena Seweryn

2017-04-17 12:45

śliczny

leżaczek jest genialny, ma wiele atrakcyjnych i kolorowych elementów dobrze osadzonych dzięki temu dziecko z łatwością może nimi manipulować. Kolorystyka niezwykle żywa przez co atrakcyjna i przykuwająca uwagę dziecka. Leżaczek jest interaktywny i wydaje melodyjki które rozwijają słuch dziecka. Bardzo atrakcyjny wizualnie, posiada możliwość bujania dziecka.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Martyna Kowalska
Martyna Kowalska

2014-10-13 11:16

U nas się nie sprawdziła

Piękna rzecz, z resztą cała linia Rainforest jest zachwycająca (mieliśmy z niej jeszcze matę i karuzelę). Niestety huśtawka się u nas nie sprawdziła - córką w wieku 7 miesięcy ważyła 9 kilogramów, a dostaliśmy ją po dziecku koleżanki miesiąc później. Może gdyby od początku była z nią oswajana to by się zainteresowała, a tak to była znudzona i trochę zagubiona w tej pozycji, ponadto jej waga była już "na granicy". Podaliśmy ją dalej, synek koleżanki jest zachwycony :)

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?