Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Mattel


kategoria:

Karuzele i pozytywki


Ocena:
4 oceny

Cena: 150 zł
Opis produktu

Fisher Price, Rainforest, Uspokajacz do łóżeczka

Wspaniały i magiczny uspokajający wodospad dla najmłodszych do zamocowania na łóżeczku. Uspokajacz wydaje kojące dźwięki i wygrywa melodie idealne do zasypiania. Świecący na niebiesko wodospad sprawia wrażenie prawdziwego, woda sprawia wrażenie jakby się poruszała, a bąbelki z niej wypływające unoszą rybkę, która wygląda jakby pływała. Światła delikatnie zapalają się i gasną, a małpka i żabka kołyszą się pośród liści. Do wyboru są melodie znane z utworów muzyki klasycznej, kołysanki lub efekty dźwiękowe dżungli. Uspokajacz można ustawić w jednym z trzech trybów: światełka, muzykę i ruch, których sekwencja trwa 6 min.; tylko muzyka i światełka w sekwencji 12 min.; tylko muzyka przez 18 min. Głośność dźwięku można ustawić w jednym z trzech poziomów: głośnym, średnim i cichym.
Oceny użytkowników produktu 

Fisher Price, Rainforest, Uspokajacz do łóżeczka

 (4)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Kamila Biegun
Kamila Biegun

2015-03-30 17:48

polecam

Znajomi mają taki uspokajacz i są z niego zadowoleni. Już po firmie widać że jest bardzo dobrze i starannie wykonany. Zabawka bardzo dobrze wpływa na zmysły dziecka. Jest prosta w mocowaniu, dziecko jej nie zdejmie więc jest bezpieczna. Szybko ukołysze dziecko do snu.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Agnieszka Mrozek
Agnieszka Mrozek

2015-03-30 16:25

cena

pozytywka jest super, ale reszta nie bardzo, kształty, kolory, sposób zawieszenia, nie polecam, chociaż, to adna kolorowe ciekawe i nowoczesne ale niestety cena nie adekwatna do jakości w tej cenie można kupić dużo lepsze zabawki także nie polecam

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Ewelina Rybicka
Ewelina Rybicka

2015-02-21 17:36

pozytywka

Bardzo fajna i bardzo kolorowa zabawka , z pewnością zainteresuje każde dziecko . Nie tylko to najmniejsze , ale również troszeczkę starsze . Zabawka nie tylko ładna , ale i bezpieczna dla dziecka , dzięki zastosowaniu stosunkowo dość dużych elementów . Jesteśmy bardzo zadowoleni .

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Karolina Piątek
Karolina Piątek

2015-02-09 17:05

super

Dostaliśmy pozytywkę w prezencie. jest śliczna, solidnie wykonana. łatwo ją zamontować w łóżeczku, zwierzątka poruszają się w rytm melodii. Plus za regulację głośności. Melodyjki można słuchać samych lub równocześnie z ruchem zwierzątek. Serdecznie polecam;)

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?