Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Mattel


kategoria:

Huśtawki i bujaki


Autor: Monika Karbarczyk
Ocena:
1 ocena

Cena: od 450 zł
Opis produktu

Fisher Price, Skoczek "Wesoła dżungla" (model CHM91)

Skoczek "Wesoła dżungla" (model CHM91) marki Fisher Price sprawi radość aktywnym maluchom. Dzięki jego stabilnej konstrukcji, maluchy będą mogły radośnie podskakiwać. Każdy dynamiczny ruch nagradzany jest wesołymi dźwiękami i kolorowymi światełkami, zachęcającymi dzieci do dalszej aktywności. Dzięki obrotowemu o 360 stopni fotelikowi maluch może patrzeć na wszystkie zabawki rozwieszone wokół niego oraz sięgać po nie i chwytać w rączki. Zwisające, pluszowe małpki do chwytania, żabka z lusterkiem, w którym maluch może się przeglądać, słonik do trącania, motylek-gryzaczek oraz lew do kręcenia – to tylko niektóre aktywizujące elementy, które nie tylko całkowicie pochłoną uwagę naszej pociechy, lecz także będą stymulować jego zmysły.
W zależności od wzrostu dziecka, skoczek można regulować, wybierając jedną z trzech dostępnych wysokości. Ramę daje się łatwo złożyć w celu przechowywania lub transportu – co sprawia, że "Wesoła dżungla" może towarzyszyć maluchowi również podczas wizyty u babci i dziadka. 

Gdzie można kupić: sklep internetowy jaskiniazabawek.pl
Oceny użytkowników produktu 

Fisher Price, Skoczek "Wesoła dżungla" (model CHM91)

 (1)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Agnieszka Koneczna
Agnieszka Koneczna

2017-10-29 05:25

Takie sobie

Z wyglądu zabawka wydawała mi się idealna dla naszego ruchliwego malucha aczkolwiek Kiedy otrzymałam ją w prezencie moje dziecko w ogóle nie chciało się nią bawić. Po prostu nie spodobała się jej. Samo wykończenie jest bardzo wysokiej jakości na plus również bardzo ładna kolorystyka

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?