Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Mattel


kategoria:

Jeździki


Autor: Monika Karbarczyk
Ocena:
5 ocen

Cena: 200 zł
Opis produktu

Fisher Price, Skuter Malucha

Skuter Malucha Fisher Price „Ucz się i śmiej!” z technologią „Poziomy nauki” pomaga w rozwoju sprawności ruchowej. Podczas „jazdy” dziecko jest nagradzane uroczymi komunikatami, efektami dźwiękowymi i piosenkami. Kiedy dziecko naciśnie działający klakson, w nagrodę posłucha kolejnych piosenek i efektów dźwiękowych. Naciskając przyciski na desce rozdzielczej, może poznawać liczby, kształty, kolory i nie tylko! Jest tu nawet klikający kluczyk, który zachęca dziecko do zabawy w odgrywanie ról!

Gdzie można kupić: sklep internetowy oleole.pl
 
Oceny użytkowników produktu 

Fisher Price, Skuter Malucha

 (5)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Katarzyna F
Katarzyna F

2017-08-30 20:31

Super zabawka

jeździk wykonany bardzo solidnie. Podoba mi się kolorystyka, super że nadaje się zarówno dla chłopca jak i dziewczynki. Jeździk Ma kilka funkcji co jest jego dodatkowym atutem. Naprawdę fajny.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
KAMILA
KAMILA

2016-02-22 11:15

Uczy i bawi

dziecko na takiej zabawce może spędzić wiele godzin bawią się przy tym wyśmienicie. Duży plus za to że skuter nie jest tylko zwykłym jeździkiem ale przy okazji uczy liczyć i rozwija kreatywność i pamięć dziecka. Sama zabawka wizualnie sie wprawia w zachwyt ale ważne , że spełnia swoje zadanie. Cenowo produkt dużo za drogi.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Teresa Szczepanik
Teresa Szczepanik

2016-02-20 23:42

Wesoły skuter

Mieliśmy go okazję dzisiaj przetestować i dzieciaki były nim zachwycone. Przez kilka godzin pobytu u koleżanki skuter cały czas był w ruchu. Największą frajdę sprawiał 13 miesięcznemu synkowi. Mały cały czas chciał na nim jeździć, a starsze dzieciaki biegały za nim i tańczyły. Skuter urozmaica czas dziecku komunikatami, piosenkami i światełkami. Ma bardzo dużo funkcji, dzięki którym dziecko dużo się uczy.
Jest bardzo solidny i bezpieczny. Synek nie chwiał się na nim i nie przewracał.
Dziecko może się nim bawić w domu i na dworze.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Izabela Borusińska
Izabela Borusińska

2016-02-07 21:36

Ucz się i śmiej i radość miej! Wspaniały skuter jest dla każdego malucha!

Ze skuterem maluchowi nuda nie straszna. Ten skuterek jeździ, śpiewa, liczy i wydaje dźwięki świetlne. Czego więcej dziecko potrzebuje do szczęścia! Skuter ma poziomy nauki. Jest to urozmaicenie, dzięki czemu dziecko się wcale nie nudzi. Chrześniak jak nawet jeszcze nie sięgał stopami by się odpychać prosił o pchanie na nim. Ale i tak nie chciał od niego odejść. Godzinami siedział zajęty, bawiąc się i śmiejąc. Dziś mały umie już liczyć i to dzięki skuterowi. Zabawka świetnie sprawdziła się również na spacerach, aż inne dzieci zawsze podlatywały i nie chciały odejść. Takim zainteresowaniem cieszył się skuter. Jest to naprawdę przydatna zabawka, która dodatkowo uczy. Zabawka pozwala ćwiczyć dziecku pamięć, wyobraźnię, kreatywność no i oczywiście motoryczność. Działa na wiele zmysłów dziecka. Polecam w każdym calu!

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Magdalena Seweryn
Magdalena Seweryn

2016-02-06 10:32

zabawa i nauka

rewelacyjny zarówno bawi dziecko jak i uczy. Maluch może rozwijać swoją sprawność fizyczną, umiejętność utrzymania równowagi, spostrzegawczość wzrokową, wpływa rozwijająco na percepcję słuchową, ale i uczy kolorów, kształtów, liczenia. Fajny, praktyczny i dający dziecku mnóstwo radości

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?