Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Mattel


kategoria:

Zabawki muzyczne i interaktywne


Autor: Monika Karbarczyk
Ocena:
2 oceny

Cena: 170 zł
Opis produktu

Fisher Price, Sterowana gąsieniczka (DKT39)

Sterowana gąsieniczka (DKT39) Fisher Price to zabawka polecana dzieciom w wieku 3-6 lat. Zabawka składa się 9 łatwych do łączenia elementów, które dziecko może układać w dowolnej konfiguracji. Gąsienica porusza się na różne sposoby: do przodu, w lewo, w prawo. Może również tańczyć. 
Dzieci mogą ustawić elementy w taki sposób, by gąsieniczka podążała do rozstawionych po pokoju celów. Głowa z mrugającymi oczkami świeci i wydaje dźwięki. Dzieci tworzą sekwencję, która sprawi, że zabawka porusza się na lewo, na prawo i do przodu albo w jeszcze inny sposób! Gdy zrozumieją sposób działania sekwencji, przeżyją swoją pierwszą przygodę z programowaniem (i rozwiązywaniem problemów)! 
Opakowanie zabawki zawiera: 9 łatwych do łączenia elementów oraz 2 cele.

Gdzie można kupić: sklep internetowy toysplanet.pl
Oceny użytkowników produktu 

Fisher Price, Sterowana gąsieniczka (DKT39)

 (2)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
anna trochimczyk
anna trochimczyk

2017-09-26 12:05

przereklamowana

Gąsienicę miałam okazję zobaczyć i przetestować u siostry która kupiła ją dla 3 -letniej córki. (mała widziała reklamę i bardzo ale to bardzo ją chciała) Zabawka zdecydowanie nie jest dla takiego dziecka. Zresztą dla młodszego też za bardzo nie bo mój półtoraroczny syn też się nią nie chciał bawić. Ot się naciska po czym gąsienica wydaje irytujące dźwięki i jedzie wg ustawienia elementów. I to tyle zabawy. Owszem zabawka jest dość ładna ale jakościowo dość słabo - siostrze zepsuła się po kilku miesiącach rzadkiego użytkowania. Zabawka zdecydowanie za droga. Jest dużo ciekawszych zabawek za tę cenę. Ja nie polecam (moja siostra zresztą też nie)

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Magdalena Seweryn
Magdalena Seweryn

2017-09-26 09:44

wspaniała

Gąsiennica rewelacyjnie zachęca dziecko do podążania za nią, uczy kolorów oraz samodzielnego tworzenia sekwencji. Zachęca do nauki stron prawa-lewa. Rozbudza koncentrację, spostrzegawczość ale przede wszystkim daje moc radości i zadowolenia. Coś wspaniałego jak dla mnie :)

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?