Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

FisherPrice


kategoria:

Zabawki muzyczne i interaktywne


Autor: Monika Karbarczyk
Ocena:
2 oceny

Cena: 55 zł
Opis produktu

Fisher Price, Stworek Humorek

Stworek Humorek Fisher Price to zabawka dla dzieci, które ukończyły 6. miesiąc życia. Stworek pomoże dziecku zrozumieć świat uczuć i nauczyć go ich wyrażania. Trącając wałeczek, dziecko może zakręcić buzią stworka i zobaczyć, w jaki sposób wyraża poszczególne uczucia oraz jakie towarzyszą temu dźwięki. Stworek jest czasem szczęśliwy, czasem smutny, a czasem zaskoczony.  Każdemu wyrazowi twarzy odpowiada dźwięk, który pomaga lepiej poznać dane uczucie, zachęcając dziecko do słuchania i reagowania. Stworek Humorek wyróżnia się żywymi kolorami, "włosami" z wstążeczek i miękkimi rączki zachęcają do ściskania.

Gdzie można kupić: sklep internetowy samdlamam.pl
Oceny użytkowników produktu 

Fisher Price, Stworek Humorek

 (2)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Agnieszka Koneczna
Agnieszka Koneczna

2017-08-19 08:20

Ciekawy

Bardzo ciekawa zabawka którą moja córka dostała na prezent. Co ważne jest bezpieczna bez żadnych ostrych krawędzi i wykonana z dobrej jakości materiałów co zapewnia długotrwałe użytkowanie. Na plus elementy które rozwijają zdolności manualne i poznawczy dziecka do ściskania

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Izabela Borusińska
Izabela Borusińska

2017-05-25 09:38

Minki

Na początku synek był bardzo zachwycony tą zabawką. Jednak z czasem kiedy odkrył już wszystkie buzie to zabawka poszła w kąt. Bardzo fajnie że dziecko uczy się min. Towarzyszą temu fajne dźwięki. Zabawka wykonana dosyć fajnie.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?