Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Mattel


kategoria:

Zabawki muzyczne i interaktywne


Autor: Monika Karbarczyk
Ocena:
2 oceny

Cena: 280 zł
Opis produktu

Fisher Price Ucz się i śmiej, Edukacyjna Stacja Szczeniaczka Pierwsze Słówka (FJC43)

Edukacyjna Stacja Szczeniaczka Pierwsze Słówka z serii "Ucz się i śmiej" Fisher Price to zabawka polecana dzieciom w wieku 9-36 miesięcy. W zestawie znajduje się stacja ze Szczeniaczkiem oraz 8 klocków.  
Po umieszczeniu każdego klocka na "magicznym" czytniku Szczeniaczek odtwarza dźwięki, melodie oraz wypowiedzi, dzięki którym dziecko nauczy się nowych słówek. Taka zabawa sprzyja tworzeniu powiązań między widzianymi przedmiotami a słyszanymi wyrazami.
Dzieci uczą się poprzez zabawę, popychając dźwignię (aby zrzucić klocki po rynience) i wciskając nosek Szczeniaczka (aby ten świecił się i grał zabawne melodie). To nie koniec nauki: każdy z pięciu podświetlanych guzików odtwarza inne dźwięki i piosenki, które utrwalają wiedzę dziecka o kształtach, kolorach i nie tylko. 
Dzięki technologii "Poziomy nauki", zabawę można dostosować do wieku i etapu rozwoju malucha: 
  • Poziom 1: Odkrywanie – wciskając guziki i umieszczając klocki na czytniku, dzieci słyszą piosenki, wypowiedzi i inne dźwięki, które pomagają w nauce pierwszych słówek. 
  • Poziom 2: Zachęcanie – na tym poziomie Szczeniaczek pomaga rozszerzać słownictwo, zachęcając malucha do odnajdywania liczb oraz kształtów i nagradzając go za udane próby! 
  • Poziom 3: Naśladowanie – na tym poziomie dziecko może wykorzystać swoje pierwsze słówka. Umieszczając klocki na czytniku, maluszek może wyobrażać sobie najrozmaitsze przygody, słuchając śmiesznych piosenek Szczeniaczka!

Gdzie można kupić: sklep internetowy empik.com
Oceny użytkowników produktu 

Fisher Price Ucz się i śmiej, Edukacyjna Stacja Szczeniaczka Pierwsze Słówka (FJC43)

 (2)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Magdalena Seweryn
Magdalena Seweryn

2017-12-05 18:28

Wspaniały piesek

Każdy rodzic wybierajćc zabawkę dla dziecka kieruje się bezpieczeństwem i wybiera tę, która jest wykonana z dobrego tworzywa. Ale także zwraca uwagę na walory edukacyjne i tak w tym wypadu.
Jest to cudowna zabawka, która wspaniale umila dziecku czas ale jednocześnie rozwija jego wszystkie sfery, uczy kolorów, dopasowywania elementów a także wizualnie jest niezwykle atrakcyjna. Efekty dźwiękowe stymulują wzrok malucha i skupiają uwagę dziecka.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Anna  Maria LEMAN
Anna Maria LEMAN

2017-11-17 19:59

Ucz się i śmiej

Bardzo fajna zabawka. Możliwość zabawy klockami oraz z interaktywną stacją. Możliwość dokupienia innych klocków.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?