Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Mattel


kategoria:

Zabawki muzyczne i interaktywne


Autor: Monika Karbarczyk
Ocena:
0 ocen

Cena: 155 zł
Opis produktu

Fisher Price Ucz się i śmiej, Stoliczek Dobrych Manier (FBN21)

Stoliczek Dobrych Manier z serii "Ucz się i śmiej" Fisher Price (FBN21) to zabawka polecana dzieciom w wieku 18-36 miesięcy. Stoliczek dostarcza dziecku mnóstwo zabawy, a przy okazji uczy właściwego zachowania przy stole.
Dzieci mogą układać przysmaki, rozkładać sztućce i kubeczki, ćwicząc jednocześnie umiejętność sortowania. W trakcie zabawy i układania przysmaków na talerzykach dzieci usłyszą wesołe zwroty i piosenki, które uczą manier, dopasowywania elementów, dzielenia się z innymi i wielu innych rzeczy. ("Magiczne" talerzyki wiedzą nawet, co jest podawane, a czego brakuje!).
 Zabawka ma 3 poziomy zabawy – dzięki temu "rośnie" razem z dzieckiem.  Na każdym poziomie znajdziecie mnóstwo rozmaitych dźwięków, piosenek, melodii i zwrotów dopasowanych do wieku i umiejętności dziecka. 
  • Poziom 1 – Nauka: na tym poziomie dziecko ćwiczy zdolności manualne. Może posłuchać wesołych piosenek i posłuchać zabawnych zwrotów. 
  • Poziom 2 – Zainteresowanie: dziecko słyszy proste pytania i polecenia, które zachęcają go do odnajdywania elementów poznanych na Poziomie 1. Każdy sukces dziecka zostanie nagrodzony.
  • Poziom 3 – Wyobraźnia: ten poziom oferuje starszym dzieciom radosne, pobudzające wyobraźnię piosenki i wypowiedzi, które zachęcają do odgrywania rozmaitych ról i naśladowania różnych czynności! 
W zestawie jest 14 elementów: 2 łyżeczki, 2 widelczyki, 2 kubeczki, 2 ciasteczka, 2 warzywa i 4 owoce. 

Gdzie można kupić: sklep internetowy empik.com
 
Oceny użytkowników produktu 

Fisher Price Ucz się i śmiej, Stoliczek Dobrych Manier (FBN21)

 (0)

Jeszcze nikt nie dodał oceny o tym produkcie.

Zaloguj się i dodaj opinię
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?