Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

FisherPrice


kategoria:

Zabawki kreatywne


Autor: Monika Karbarczyk
Ocena:
2 oceny

Cena: 37 zł
Opis produktu

Fisher Price, Uczące Kredki "Kolorki-Humorki" (FBP55)

Uczące Kredki "Kolorki-Humorki" (FBP55) od Fisher Price pomogą dziecku odróżnić różne nastroje. Kredki wyrażają różne nastroje minkami, kolorami, piosenkami oraz wypowiedziami w języku polskim, np. fioletowa kredka jest zaskoczona, żółta jest szczęśliwa, a  niebieska smutna, natomiast dziecko może wyrazić swoje emocje poprzez barwne rysunki wykonane tymi kredkami.  

Gdzie można kupić: sklep internetowy mazakzabawki.pl
Oceny użytkowników produktu 

Fisher Price, Uczące Kredki "Kolorki-Humorki" (FBP55)

 (2)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Ewelina Tryka
Ewelina Tryka

2017-09-07 13:34

Super

Uczące kredki "kolorki - Humorki " to pozornie prosta zabawka, która tak na prawdę może dać wiele radości naszym pociechom. Dziecko może wkładać kredki do opakowania, co było duża frajdą na początku. A później starsze dziecko również jak najbardziej może bawic się tymi kredkami, dzięki nim poznaje nazwy kolorów oraz cyfry. Dodatkowo zabawka ma bardzo przyjemne dla ucha dźwięki.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Magdalena Borowiec
Magdalena Borowiec

2017-04-28 22:29

Polubione

Lubię zabawki of Fisher Price za ich ciekawą formę wykonania i jakość. Kolorowe kredki to ciekawe urozmaicenie w niskiej cenie. Dziecko dodatkowo poznaje nastroje i odpowiadające im miny kredek. Pozatym wszystkiemu towarzysz nieodzowna muzyka i piosenki, wierszyki jak zawsze od Fisher'a które pomimo słyszenia któryś raz nie doprowadzają do znienawidzenia zabawki.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?