Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Wydawnictwo Cztery Głowy


kategoria:

Gry edukacyjne, logiczne, zręcznościowe


Autor: Anna Parcheta
Ocena:
3 oceny

Cena: 11,99 zł
Opis produktu

Fiszki.pl, Grajki, zabawy edukacyjne

Ciekawy format, mądre treści i przemyślana grafika – to najważniejsze wyróżniki Grajek. Rodzice docenią wygodę użytkowania, jaką daje spirala, którą spięte są karty. Książeczka jest poręczna – można ją zabrać ze sobą na spacer, do samochodu czy w plener. Dzieci też będą zadowolone, gdyż dzięki spirali zabawa z Grajkami staje się bardziej angażująca i sprawia im więcej radości.
W każdej książeczce znajdziesz 160 zabaw edukacyjnych, m.in.:
  • rozwiąż labirynt,
  • znajdź różnicę,
  • uzupełnij szeregi,
  • ułóż historyjkę obrazkową,
  • pokaż, co nie pasuje,
  • dopasuj kształty…
Na rewersie znajdują się dodatkowe zagadki i zadania, które wymagają od dziecka zastanowienia się, wyrażenia własnej opinii, pozwalające nam, dorosłym, na prowadzenie z dzieckiem ciekawych rozmów. Zabawy ćwiczą spostrzegawczość, koncentrację, umiejętność logicznego myślenia, rozwijają wiedzę o świecie, poszerzają słownictwo.

Gdzie można kupić: fiszki.pl
Ocena redakcji produktu 

Fiszki.pl, Grajki, zabawy edukacyjne

ocena całościowa

Grajki zapewniają świetną rozrywkę dzieciom w wieku od 2 do 6 lat. W każdym z 4 zestawów Grajek znajdziecie mnóstwo łamigłówek i zadań logicznych dobrze dobranych do wieku dziecka i zebranych w poręcznej formie niewielkich książeczek na spiralach. Grajki doskonale sprawdzają się w podróży - maluch nie nudzi się ani podczas krótkiego przejazdu z domu do przedszkola, ani w czasie długiej podróży na wakacje czy weekend za miastem. Ogromnym atutem Grajek jest to, że nie tylko bawią, lecz także uczą - pomagają dziecku poszerzyć wiedzę o świecie oraz ćwiczyć przydatne umiejętności, takie jak liczenie, czytanie ze zrozumieniem, koncentrację uwagi czy spostrzegawczość. Dobrze sprawdzają się także jako zabawa dla całej rodziny. Zdecydowanie lepsze niż tablet i gry komputerowe!

Oceny użytkowników produktu 

Fiszki.pl, Grajki, zabawy edukacyjne

 (3)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Radek Willecki
Radek Willecki

2017-11-16 16:18

Polecam

Sposób na nudę. Zagadki są podzielone na różne przedziały wiekowe. Każdy jest przygotowany odpowiednio dla danego wieku dziecka. Pozwalają na łączenie zabawy z nauką. Nie tylko na utrwalenie wcześniej znanych umiejętności, ale także na poznanie nowych. Świetne zarówno w domu jak i w podróży.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Wiesława Tomaszewska
Wiesława Tomaszewska

2017-08-23 10:23

rozwijająca zabawa

Moje córki uwielbiają zagadki, łamigłówki, labirynty itp. Grajki to dla nich świetna zabawa. A ja jako rodzic cieszę się, że lubią taką formę zabawy. Poprzez zabawę uczą się, starają się logicznie myśleć, wyciągać wnioski, dopasowywać elementy do siebie. Grajki są przeznaczone dla dzieci w różnym wieku. Najprostsze fiszki są już dla dwu-trzylatków. Każdy zestaw to 160 zadań o różnej tematyce. Każda karta to jedno zadanie z przodu oraz trzy zadania z tyłu karty. Mimo, że Grajki nie mają przedstawionych rozwiązań to nie ma problemu z żadnym zadaniem. Każda dorosła osoba czytająca polecenia dzieciom bez problemu zna odpowiedź. Polecenia są proste, zrozumiałe. Fiszki są bardzo kolorowe. Spirala pozwala bez problemu odwracać karty. Świetna forma zabawy np. podczas podróży. Fiszki nie zajmują wiele miejsca, można je spokojnie spakować na podróż. Idealne na prezent dla dzieci poznających świat.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Magdalena Sulich-Kosiec
Magdalena Sulich-Kosiec

2017-03-20 18:47

Fajna, ale

Fajna seria, ma mnóstwo zalet. Umocowane na spiralce obrazki nie pogubią się, są też różne łamigłówki i zadania. Nie podoba mi się tylko strona graficzna - obrazki nie są najładniejsze.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?