Babyonline.pl
 
 
Rozwiń menu
producent:

Wydawnictwo Cztery Głowy


kategoria:

Gry edukacyjne, logiczne, zręcznościowe


Autor: Anna Parcheta
Ocena:
1 ocena

Cena: 11,99 zł
Opis produktu

Fiszki.pl, Grajki, zabawy edukacyjne

Ciekawy format, mądre treści i przemyślana grafika – to najważniejsze wyróżniki Grajek. Rodzice docenią wygodę użytkowania, jaką daje spirala, którą spięte są karty. Książeczka jest poręczna – można ją zabrać ze sobą na spacer, do samochodu czy w plener. Dzieci też będą zadowolone, gdyż dzięki spirali zabawa z Grajkami staje się bardziej angażująca i sprawia im więcej radości.
W każdej książeczce znajdziesz 160 zabaw edukacyjnych, m.in.:
  • rozwiąż labirynt,
  • znajdź różnicę,
  • uzupełnij szeregi,
  • ułóż historyjkę obrazkową,
  • pokaż, co nie pasuje,
  • dopasuj kształty…
Na rewersie znajdują się dodatkowe zagadki i zadania, które wymagają od dziecka zastanowienia się, wyrażenia własnej opinii, pozwalające nam, dorosłym, na prowadzenie z dzieckiem ciekawych rozmów. Zabawy ćwiczą spostrzegawczość, koncentrację, umiejętność logicznego myślenia, rozwijają wiedzę o świecie, poszerzają słownictwo.

Gdzie można kupić: fiszki.pl
Ocena redakcji produktu 

Fiszki.pl, Grajki, zabawy edukacyjne

ocena całościowa

Grajki zapewniają świetną rozrywkę dzieciom w wieku od 2 do 6 lat. W każdym z 4 zestawów Grajek znajdziecie mnóstwo łamigłówek i zadań logicznych dobrze dobranych do wieku dziecka i zebranych w poręcznej formie niewielkich książeczek na spiralach. Grajki doskonale sprawdzają się w podróży - maluch nie nudzi się ani podczas krótkiego przejazdu z domu do przedszkola, ani w czasie długiej podróży na wakacje czy weekend za miastem. Ogromnym atutem Grajek jest to, że nie tylko bawią, lecz także uczą - pomagają dziecku poszerzyć wiedzę o świecie oraz ćwiczyć przydatne umiejętności, takie jak liczenie, czytanie ze zrozumieniem, koncentrację uwagi czy spostrzegawczość. Dobrze sprawdzają się także jako zabawa dla całej rodziny. Zdecydowanie lepsze niż tablet i gry komputerowe!

Oceny użytkowników produktu 

Fiszki.pl, Grajki, zabawy edukacyjne

 (1)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Magdalena Sulich-Kosiec
Magdalena Sulich-Kosiec

2017-03-20 18:47

Fajna, ale

Fajna seria, ma mnóstwo zalet. Umocowane na spiralce obrazki nie pogubią się, są też różne łamigłówki i zadania. Nie podoba mi się tylko strona graficzna - obrazki nie są najładniejsze.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?