Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Fitness dla przyszłych mam

| aktualizacja: 28.01.2011 | 0

11 lutego 2010 r. ukażą się w sprzedaży trzy kolejne tytuły z serii CHIC, tym razem dedykowane przyszłym oraz świeżo upieczonym mamom.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(0)

JOGA W CZASIE CIĄŻY

Opis: Łagodny trening zapewniający siłę na zewnątrz i spokój wewnątrz dla wszystkich trymestrów.
Energetyzujący, łagodzący stres, budujący świadomość własnego ciała i zbliżający do dziecka.
Ten lekki program z elementami jogi jest przeznaczony dla kobiet na każdym etapie ciąży – zapewnia dobre samopoczucie i akceptację swojego zmieniającego się ciała. Rozpoczynają go ćwiczenia medytacyjne i regulujące oddech, redukujące stres i poczucie zmęczenia i wyciszające. Kolejny etap to ćwiczenia wzmacniające i energetyzujące – niezwykle przydatne podczas ciąży i później, w trakcie porodu. Rozciągające i relaksacyjne działanie jogi zapewnią poczucie odświeżenia i spokoju.  

Do kobiet w ciąży:
Ciąża to jeden z najpiękniejszych momentów życia każdej kobiety. Niestety często temu wspaniałemu okresowi towarzyszy rozdrażnienie i zmęczenie. Twoje ciało ulega zmianom, nogi i ręce puchną, powiększa się okolica brzucha, zaczynasz odczuwać dyskomfort w części lędźwiowej pleców. Pojawiają się mdłości i zawroty głowy. Tak nie musi być, można temu zapobiec stosując wskazówki Desi Barlett, instruktorki fitness z 16-letninm doświadczeniem.
Zaprezentowane ćwiczenia pomogą ci zaakceptować zmiany w twoim ciele, odnajdziesz na nowo wewnętrzny spokój i zaczniesz koncentrować się na sobie i dziecku.
Ćwiczenia w ciąży wniosą w twoje życie  wiele dobrego. Nauczysz się relaksacji i rozciągania. Dowiesz się jak wzmacniać swoje ciało bez nadmiernego wysiłku.
Desi nauczy cię technik oddychania drogą brzuszną i piersiową. Przyniosą  ci one ulgę podczas porodu oraz ochronią ciebie i dziecko przed niedotlenieniem.
Joga jest najlepszą droga do utrzymania formy i zdrowia podczas ciąży. Yoga z Desi Barlett pomoże ci przejść świadomie przez każdy z trzech trymestrów i przygotuje cię do bycia mamą.

separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?