Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Unilever


kategoria:

Inne produkty


Pojemność: 400 ml/g
Autor: Anna Parcheta
Ocena:
4 oceny

Cena: 14 zł
Opis produktu

Flora ProActiv

Sterole roślinne, które pozytywnie wpływają na serce oraz obniżają cholesterol znajdziesz we Florze ProActiv. Występują w niej w formie wyciągu z olejów roślinnych, np. z nasion słonecznika, nasion rzepaku lub soi czy oleju talowego z sosny. Badania pokazują, że jedząc codziennie 1,5 -2,4 g steroli roślinnych, czyli 3 porcje (3 x 10g) Flory ProActiv dziennie, już po 2 - 3 tygodniach możemy obniżyć poziom „złego” cholesterolu o ok. 7 - 10%. Siłę steroli roślinnych podkreśla nowe opakowanie produktu.
Włączając do diety Florę ProActiv możemy więc zapewnić sobie właściwy poziom cholesterolu we krwi i tym samym zadbać o nasze serce.

Gdzie można kupić: ezakupy.tesco.pl
Oceny użytkowników produktu 

Flora ProActiv

 (4)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Anna Woś
Anna Woś

2017-11-27 20:22

Zdrowa

JEżeli margaryna może obniżyć cholesterol to dlaczego jej nie wypróbować? Kupuję ją dla swoich dziadków i bardzo im smakuje. ładnie się rozsmarowuje i pasuje do słodkich bułeczek jak i do kanapek z wędliną. Ma fajny skład i działa, już po dwóch miesiącach cholesterol dziadka spadł o 35 jednostek

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Katarzyna Moń
Katarzyna Moń

2017-08-30 21:09

polecam

Flore ProActiv stosujemy od kilu miesięcy, kiedy okazało się, że mąz ma zbyt duży poziom złego cholesterolu. Margaryna chroni serce i pomaga wyrównać poziom cholesterolu. Bardzo dobra w smaku, dobrze się rozsmarowuje, można ja stosować od razu po wyciągnięciu z lodówki.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Ewelina Gruca
Ewelina Gruca

2017-04-28 13:49

Zdrowy zastępnik margaryny

Bardzo fajny zamiennik zwykłej margaryny. Ma skład pozytywnie wpływający na zdrowie. Dostarcza organizmowi tego co najlepsze. Dobrze rozsmarowuje się na pieczywie i świetnie smakuje. Produkt jest bardzo wydajny. Warto w niego zainwestować przy zdrowym trybie życia.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Magdalena Seweryn
Magdalena Seweryn

2017-04-27 18:14

bardzo dobra

Kupuję Florę często gdyz moja mama ma problem z podwyższonym cholesterolem. Początkowo nie bardzo mi smakowała, natomiast po kilku razach przyzwyczaiłam sie i teraz kupuję zawsze. Jest dobra w smaku, nie zawiera dużej ilości tłuszczu. Bardzo dobrze nadaje się do przygotowywania posiłków.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?