Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Foto Mama - bezpłatne warsztaty

| aktualizacja: 01.10.2009 | 1

Weź udział w bezpłatnych warsztatach Foto Mama. Dowiedz się, m.in. jak operować oświetleniem i obrabiać zdjęcia.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(0)
Foto Mama
Od 5 października br. w Warszawskiej Szkole Fotografii (ul. Łazienkowska 14) odbywać się będą bezpłatne warsztaty fotografii dla młodych mam. Przez 4 tygodnie, kobiety przybywające na urlopach macierzyńskich bądź wychowawczych, będą miały okazję oderwać się od swoich codziennych obowiązków i pod okiem wykładowców WSF oraz zaproszonych gości, zgłębić tajniki fotografii. Na ostatnich zajęciach zorganizowana zostanie sesja zdjęciowa z udziałem dzieci.

Warszawska Szkoła Fotografii przygotowała projekt „Foto Mama”. Inicjatywa obejmuje w sumie osiem zajęć, które odbywać się będą w dwóch grupach, dwa razy w tygodniu (grupa pierwsza w każdy poniedziałek a grupa druga w każdą środę miesiąca), w godzinach 10.30 - 12.30, w okresie od 5 do 28 października. Na każdym spotkaniu omawiane będą tematy związane m.in. z użytkowaniem aparatów fotograficznych, podstawami fotografii człowieka (np. kompozycja, światło), obróbką zdjęć, czy podstawowymi błędami, których warto unikać, podczas fotografowania. Podsumowaniem projektu będzie sesja zdjęciowa z udziałem najmłodszych, która odbędzie się w sobotę 31 października. Młode mamy będą mogły wówczas wykorzystać nabytą wiedzę i umiejętności w praktyce – robiąc zdjęcia swoim pociechom. Po zajęciach, każda z uczestniczek otrzyma pamiątkową, wykonaną przez siebie, fotografię - wyedytowaną przez profesjonalnego grafika, wydrukowaną w dużym formacie i oprawioną w ramę passe–portout. Zajęcia poprowadzą wykładowcy z Warszawskiej Szkoły Fotografii oraz zaproszeni goście.

Udział we wszystkich warsztatach jest bezpłatny. Aby zostać ich uczestnikiem, należy wypełnić krótki formularz zgłoszeniowy na stronie http://www.wsfoto.art.pl/fotomama (wpisując swoje imię, nazwisko oraz numer telefonu kontaktowego). Ze względu na charakter zajęć ilość miejsc jest ograniczona. O uczestnictwie w zajęciach, decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisy przyjmowane są do 25 września. Dokładny program warsztatów oraz wszelkie niezbędne informacje będą pojawiać się na stronie http://www.wsfoto.art.pl oraz na stronie głównej szkoły w dziale „nowości”.


separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (1)
avatar

zebrrra
zebrrra | 2009-10-13 23:31 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Wspaniała sprawa! Zazdroszczę wszystkim mamom, które moga z tego skorzystać, bo nietstey ja mam za daleko :( Pomysł naprawdę wspaniały. Mamuśki, do dzieła!

Odpowiedz
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?