Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

FunToSee


kategoria:

Dodatki do pokoju dziecka


Autor: Karina
Ocena:
2 oceny

Cena: 259 zł
Opis produktu

FunToSee, Naklejki do dekoracji pokoju - Pokój księżniczki

Zestaw winylowych naklejek ściennych do sypialni dziewczynek "Księżniczka" składa się z czterech wielkich winylowych arkuszy naklejek (każdy o rozmiarze 1m x 48cm). Znajdziemy w nim 66 naklejek ściennych o tematyce Księżniczki i postacie, takie jak: Księżniczka Sweetheart (40.5cm), Zamek Cupcake (55cm), Jednorożec i Karoca (do 53cm ), Jabłko i kwitnące drzewa (do 57cm), Gałęzie Jabłonki (60cm), Tęcza i słońce (63.5cm), krople w kształcie serc (3.2cm), Żaba na lilii wodnej (26cm), 4 wzorzyste kwiaty (26cm), 5 Wiązanek kwiatów i 2 krzewy (do 18.5cm), 3 Motyle i 2 Ważki (do 10cm), 6 Ozdobnych drzew (27cm), Kwiat winorośli (47.7cm) i inne.
Oceny użytkowników produktu 

FunToSee, Naklejki do dekoracji pokoju - Pokój księżniczki

 (2)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Magdalena Borowiec
Magdalena Borowiec

2017-04-21 22:42

Przesycenie

Mimo tego iż jestem zwolenniczką naklejek dla dekoracji pokoju dziecka te są zdecydowanie zbyt przytłaczające. Zbyt cukierkowe i po prostu mdłe. Żaden rodzic po kilku dniach spędzonych w takim pokoju wsród zabaw nie bedzie zadowolony bo zwyczajnie są one nużące i nadwyraz księżniczkowe, dodatkowo sporo kosztują.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Joanna Kluczewska
Joanna Kluczewska

2016-03-04 16:50

Super

Cudowne naklejki do pokoju małej księżniczki. Dużym plusem jest właśnie to, że są w różnych kolorach co sprawia, że nie są monotonne. Można z nich ułożyć piękne aranżacje w pokoju dziecięcym. Są wytrzymałe i pięknie się prezentują.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?