Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Gałkowo Cup 2010

| aktualizacja: 20.07.2010 | 0

Vibovit® partnerem letnich wydarzeń rodzinnych, kulturalnych i sportowych. Zadbaj o codzienną porcję witamin dla Twojego dziecka.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(0)
akpa20100711_galkowo_ae_7596.jpg
fot. Akpa
Vibovit®, gama multiwitaminowych suplementów diety dla dzieci, patronuje dziecięcym częściom letnich wydarzeń kulturalnych, rodzinnych i sportowych. Vibovit® był partnerem głównym pokazu dziecięcej mody podczas Warsaw Fashion Street, 27 czerwca 2010 r. oraz XII Rodzinnego Pikniku Radia Kolor (Powsin, 30 maja 2010 r). Ostatnio, w dniach 10-11 lipca, podczas zmagań w jeździe konnej Gałkowo Cup 2010, Vibovit® patronował konkursowi „Wielka Sztafeta Gwiazd i Dzieci o puchar Vibovit”.
 
Patronaty Vibovit®-u obejmują zabawy i konkursy dla dzieci będące częścią scenariuszy imprez.
 
Podczas imprezy Gałkowo Cup 2010 organizowanej przez Karolinę Ferenstein-Kraśko, w dniach 9-11 lipca, Vibovit® patronował „Wielkiej Sztafecie Gwiazd i Dzieci” o puchar Vibovit® odbywającej się w niedzielę, 11 lipca.
Ustawione obok siebie przeszkody, wyższą dla doświadczonych jeźdźców i niższą dla dzieci, pokonywano równolegle. Startowały największe gwiazdy polskich parcoursów z Grzegorzem Kubiakiem, Robertem Wilczewskim i Karoliną Ferenstein na czele. Obok nich dzielni amatorzy – gwiazdy showbiznesu i mediów: Maciej "Gleba" Florek (zwycięzca pierwszej edycji You Can Dance) i Piotr Kraśko.
 
Suplement diety Vibovit® zapraszał także wszystkie dzieci do wspólnej zabawy w tęczowym namiocie Vibovit®. Były tam konkursy rysunkowe z nagrodami, kolorowe baloniki, bańki mydlane oraz w gry i zabawy w zagrodzie koników pony. Rodzice zaś mogli zapoznać się z gamą produktów Vibovit® i odpocząć.

W tęczowym namiocie Vibovit gościliśmy miedzy innymi Państwa Kraśko i Kingę Rusin. 
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?