Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Gdy dziecko uśmiecha się, wszystkie smutki mijają...

| aktualizacja: 19.06.2016 | 0
separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(1)
fot. arch. prywatne
Zobacz zdjęcia dzieci, które cudownie uśmiechają się do swoich rodziców. Czy jest coś piękniejszego?
Niektóre dzieci uśmiechają się bezustannie niemalże od chwili narodzin. Na pewne uśmiechy musimy czekać godzinami, lub dniami. Gdy już zobaczymy tę długo wyczekiwaną minę, nie zawsze mamy aparat pod ręką, by uwiecznić tę magiczną chwilę. 

Jeśli się już uda, no to mamy fotografię, która w smutnych, czy trudnych chwilach, potrafi podnieść nas na duchu i uczynić nasz dzień zdecydowanie lepszym :-)

nnbb
fot. Loreen Petzing Hamilton
Atticus to dziecko z problemami zdrowotnymi. Cierpi na refluks i niestety często płacze. Gdy jednak się uśmiechnie, to jego mina jest bezcenna.


fot. Kelly Evans
2-miesięczny synek Kelly uśmiechnął się po raz pierwszy po 8 tygodniach walki z kolką jelitową. Wyczerpani problemami i ciągłym płaczem rodzice, zostali nagrodzeni wspaniałym uśmiechem. Warto było czekać!


fot. Morgan Rae Ivanova
Matthew urodził się jako wcześniak w 32.tygodniu ciąży. Od początku dawał rodzicom otuchę i wsparcie. Choć jego uśmiech trudno nazwać świadomym, to jednak nic nie uspokajało bardziej przestraszonych rodziców, niż jego minka.


fot. Cheryl Charlie
Ten miesięczny chłopczyk, to prawdziwy miłośnik wojowniczych żółwi ninja.  Ten uśmiech towarzyszy mu nieomal od urodzenia. Sposób w jaki patrzy na mamę, wydaje się być w pełni świadomy.


fot.archiwum prywatne
Janka to prawdziwa księżniczka, swoim łagodnym i subtelnym uśmiechem od urodzenia obdarza najbliższych. Czyż zdrowe i pogodne dziecko nie jest najlepszym darem od losu?

Dla ludzi, którzy właśnie zostali rodzicami, uśmiech na twarzy ich dziecka rekompensuje wszelkie niedogodności związane z opieką nad maluszkami. W niepamięć idą nieprzespane noce, ciągłe karmienie, płacze, kolki i niestrawności. Dla tych chwil naprawdę warto żyć, bo poprzez swój uśmiech dzieci przekazują nam czytelną informację: rodzice - spisujecie się na medal!

Zobacz także: Wzruszające zdjęcia noworodków.
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?