Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Gdzie najlepiej się urodzić? - ranking

aktualizacja: 18.02.2013 | 1

Tygodnik The Economist opublikował doroczny ranking najlepszych miejsc na świecie, by się urodzić. Sprawdź, na którym miejscu znalazła się Polska!

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(2)


Jak co roku tygodnik The Economist opublikował ranking najlepszych i najgorszych miejsc, by przyjść na świat. Uwzględniono 11 kryteriów, które oceniane były w skali 0-10. Brano pod uwagę zarówno czynniki obiektywne, jak i subiektywne: demograficzne, geograficzne, społeczne, kulturowe, PKB na głowę mieszkańca, inflacja, koszty życia, opiekę zdrowotną, skalę przestępczości, przestrzeganie praw człowieka, średnia oczekiwana długość życia, analfabetyzm, odsetek ludności w szkołach wyższych, ale także długofalowe prognozy - jaka będzie sytuacja w danym kraju, gdy dziecko osiągnie pełnoletniość.

Czytaj też: Ulga na dziecko 2012

separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (1)
avatar

Porodówka
Porodówka | 2017-11-07 07:29 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Kochane, wybór szpitala do własnego porodu to jedna z najtrudniejszych decyzji. Wiem! Warto jednak poszukać i znaleźć perełkę, aby być naprawdę zadowoloną ;) W krakowie bardzo polecam szpital Femina. Rodziłam tu już dwójkę dzieci i byłam bardzo zadowolona zarówno z warunków jak i z samej obsługi tam na miejscu.

Odpowiedz
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?